Wpis z mikrobloga

@LionK: A co nasza? To psychoprawica w tym ty wykopuje tak marnej jakości znaleziska których nikt nawet nie czyta. Z tego co kojarzę to ty chyba też jesteś emigrantem nie?
  • Odpowiedz
@CreativePL: Wszyscy użytkownicy wykopują i to bez znaczenia jakie mają poglądy, liczy się tylko sprzeciw wobec agresywnych nielegalnych imigrantów którzy zalewają Europe w pogoni za wygodnym życiem na socjalu.
  • Odpowiedz
@LionK: Czyli chcesz powiedzieć, że pojechałeś do najbardziej socjalnego i najbardziej liberalnego kraju na świecie żeby narzekać na socjal i liberalizm tak? Dodatkowo chcesz mi powiedzieć, że ludzie którzy przyjeżdżają do europy w pogodni za lepszym życiem są gorsi. Aha
  • Odpowiedz
@LionK: Hej hej hej, nie identyfikuje się z #neuropa ale zakopuje prawacki spam, bo tego jest za dużo. Nie róbmy jednostronnego bajora z wykopu grając na nieczystych zasadach - spamując, odpalając skrypty czy ugadując się jak karaluchy w piwnicach.
  • Odpowiedz
@LionK:

Od samego początku jestem tu legalnie i spełniłem wszystkie wymagania żeby dostać obywatelstwo.

Beka z ciebie, dostałeś obywatelstwo innego kraju i śmiesz pouczać o patriotyzmie osoby, które są w Polsce.
Jak się czujesz z tym, że właściwie się wyrzekłeś polskości i próbujesz nam tu moralizować?
Osoba która otrzymała obywatelstwo innego kraju nie jest 100% Polakiem i nim nie będzie.
  • Odpowiedz
Od samego początku jestem tu legalnie i spełniłem wszystkie wymagania żeby dostać obywatelstwo.


@LionK: To akurat w glownej mierze zasluga tego ze miales sczescie urodzic sie z paszportem kraju nalezacego do znienawidzonej Unii Europejskiej.

Zachowujesz sie dokladnie tak jak ci emigranci... Uwazasz ze twoje poglady sa najlepsze i trzeba je koniecznie narzucic innym. Zamiast naprawiac kraj w ktorym mieszkasz wyjezdzasz do socjalu korzystac z przywilejow i jeszcze narzekasz na system kraju
  • Odpowiedz
@LionK: A innych śmieszy wasz upór we wrzucaniu tego spamu na główną i pisaniu rasistowskich komentarzy( oraz życzeń śmierci). Uzyskaliście wspaniały efekt, a mianowicie taki, że nikt już nawet tych znalezisk nie czyta.
  • Odpowiedz
@LionK: hahaha człowieka można poznać po jego czynach. Patrzcie jestem wielki patriota liberał, ale pożyje sobie w Szwecji, kraju zupełnie przeciwnym do poglądów jakie posiadam i jakie chciałbym by były realizowane w Polsce. Weź człowieku nie ośmieszaj prawicy chociaż.
  • Odpowiedz