Wpis z mikrobloga

@Endorfinek: Za pewne wiesz jak jest w tarnowie. Nic się nie dzieje, tylko czasami komuś odpierd0li po alko, ale przeważnie tylko powyzywa. Nie strasz @alpineking: bo z piwnicy nie wyjdzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jedyny problem jest z dwoma żulami-dresikami, którzy kradną na potęge na rynku i w okolicach, a tak to jak makiem zasiał. Moją skromną opinią to miasto jest jednym z lepszych w polsce
@alpineking: Co do napicia się w fajnym miejscu to gorąco polecam lokal zwany "Przepraszam". Właściciel, personel jak i duża większość ludzi tam przychodzących to porządni ludzie tylko szatniarka czasem #!$%@?.
@0liel: a ja mam uprzedzenia co do tej knajpy, fakt, że chyba jeden z lepszych lokali do pogadania ze znajomymi i wypicia piwka, ale czasami obsługa tam strasznie kuleje (albo ja trafiłem na zły okres ( ͡° ʖ̯ ͡°) ).

@alpineking: Jeszcze jest "Basteja", ale to bardziej miejsce, gdzie cena piwa przyciąga studentów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motoradk: Może jakiś różowy miał "zły" okres. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czasem markotne, ale to też ludzie. Jak nadmieniłem jedynie szatniarka jest chamowata i nachalna, ale według mnie cała reszta jest dobra. Czasem też na ul. wałowej wpadnę do "Domino" czy "Mała czarna", ale zdecydowanie "Przepraszam" w mej ocenie jest na pierwszym miejscu.