Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski mają w głowach to ja nie wiem. Zadzwoniłem dziś do trzech dam do towarzystwa znalezionych na #roksa z prostą propozycją. Płacę za dwie godziny (od 300 do 400 zł w zależności od dziewczyny) pod warunkiem, że pójdzie ze mną na spacer. #seks czy inne wygibasy nie wchodzą w grę, chcę tylko pójść na spacer i pogadać z kobietą. Dwie kazały mi spieprzać, a jedna kazała iść do psychologa zamiast na dziwki.


#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #feels #logikarozowychpaskow
Pobierz N.....m - Co te #rozowepaski mają w głowach to ja nie wiem. Zadzwoniłem dziś do trzec...
źródło: comment_lbKxyaAmG0qTRMMBZ9RqviSynocJDMoT.jpg
  • 82
różnica pomiędzy dziwką a normalną dziewczyną która miała kilku partnerów jest taka, że dziwka jest inteligentniejsza bo przynajmniej coś z tego ma.


@Nieskalany_Mysleniem: kilku dziennie, a kilku w ogóle to chyba jest jakaś różnica.

Poza tym sądzę, że odmawiają, bo nie wiedzą czego się spodziewać po takiej propozycji - może jakiś psychol który je zamorduje, albo inne chore akcje, jakieś prowokacje, lub po prostu nie chcą się użerać ze stulejem, który
@kylkson: W wyglądzie, zachowaniu a nawet głosie. Jestem cały #!$%@? od początku do końca więc lepiej nie narażać się na kolejne porażki, a zapłacić te kilka groszy i mieć namiastkę szczęścia.