Wpis z mikrobloga

Co te #rozowepaski mają w głowach to ja nie wiem. Zadzwoniłem dziś do trzech dam do towarzystwa znalezionych na #roksa z prostą propozycją. Płacę za dwie godziny (od 300 do 400 zł w zależności od dziewczyny) pod warunkiem, że pójdzie ze mną na spacer. #seks czy inne wygibasy nie wchodzą w grę, chcę tylko pójść na spacer i pogadać z kobietą. Dwie kazały mi spieprzać, a jedna kazała iść do psychologa zamiast na dziwki.


#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #feels #logikarozowychpaskow
N.....m - Co te #rozowepaski mają w głowach to ja nie wiem. Zadzwoniłem dziś do trzec...

źródło: comment_lbKxyaAmG0qTRMMBZ9RqviSynocJDMoT.jpg

Pobierz
  • 82
@sugas: W wieku 30 - 40 lat to raczej powinno się mieć już jednego stałego partnera. Jak ktoś ma ciągle nowych to coś z nim nie tak. Panie do towarzystwa w ten sposób wyrażają uczucia do biletów narodowego banku polskiego, a nie tylko pracują.
@AlgorytmPrima: jasne ale już 25 latka jak ma czterech to jest #!$%@?ą? A nawet jak ma 7 to też jest #!$%@?ą? Nie wydaje mi się, niektórzy po prostu lubią seks a nie znaczy to, że się #!$%@?ą na prawo i lewo.
@Nieskalany_Mysleniem: Mając 25 lat to raczej powinno się chociaż umieć zagadać do dziewczyny ( ͡º ͜ʖ͡º) Mówienie co powinno się dziać w danym wieku
@sugas: Trudne pytanie zadajesz, ale jako przyszły inżynier nauk matematycznych, postaram się do tego podejść logicznie. Zależy czy to 25 lat zbiega bardziej do 30 czy do 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wydaje mi się, niektórzy po prostu lubią seks a nie znaczy to, że się #!$%@?ą na prawo i lewo.


Seks z wieloma osobami, nawet po pretekstem jego uwielbiania jest #!$%@? się.

Mając 25 lat to raczej powinno się chociaż umieć zagadać do dziewczyny ( ͡º ͜ʖ͡º)


@sugas: Ale czy ja to gdzieś zanegowałem? Powinno, a jak się nie potrafi jest się życiową #!$%@?ą.
@xhxhx: seksbiznes to nie skomplikowane projekty, projekty pomagaja ci sie piąć w gore i awansowac, sypianie z facetami za hajs nie, kobiety musza pracowac cialem i to najczesciej z przymusu bo innej opcji nie maja a dzieci same sie nie nakarmią, jak kobieta musi dziennie uprawiac seks z kilkoma facetami to absolutnie jestem pewna że jeśli dostanie takie same pieniadze jak za seks pojdzie na spacer
Ja #!$%@?, chcesz iść spacerować z #!$%@?ą?


@czinczinatti: Ciekawe, że wypokowa społeczność tak spieszy by nazwać kobietę #!$%@?ą, jednocześnie tak krytykując tych, którzy robią to samo, ale mają ciemniejszą karnację.

Ciekawe, że w XXI wieku cywilizowanego człowieka praca prostytutki wprawia w głupkowaty rechot, wzbudza nieprzyjazne reakcje... Handel ludźmi to poważny problem naszych czasów. Część oczywiście prostytuuje się z własnej nieprzymuszonej woli, ale większość ofiar handlu ludźmi jest do prostytucji zmuszanych. Nazywacie