Wpis z mikrobloga

@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: a co kogo obchodzi co jest w modzie?
@AlgorytmPrima: mam na myśli te wszystkie różowe co popylają w eleganckich płaszczykach, z eleganckimi torebkami, szalikami i czapkami a do tego adidasy albo trampki; ciuchy wyglądające jakby zostały wylosowane z szafy, wszechobecne łańcuchy jako bransoletki u niebieskich.
Poza tym prawie każdy ma kurtkę niedopasowaną do stroju. No kurde, tak ciężko mieć jedną sportową kurtkę do sportowego lub luźnego stroju i jedną
wszystkie różowe co popylają w eleganckich płaszczykach, z eleganckimi torebkami, szalikami i czapkami a do tego adidasy albo trampki;


@ailurus: uu, nie polecam wycieczki do UK - tutaj w City masz pelno biznesmenów w garniakach i oczojebnych adidaskach.
A wiesz, jaki jest powód?
Bo tak kurde wygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@edgar_k: jezus, ja rozumiem że szpile są niewygodne i spoko, nikomu nie każę nosić. Jest mnóstwo butów, które są dopasowane do eleganckiego stroju i super wygodne, płaskie i miękkie.
@lady_marlene: Zawsze mnie to u #rozowepaski śmieszy. To nic, że piździ, jak w Kieleckiem, to nic, że później nery przewieje, a w połączeniu z okresem, będzie niemiłosierny ból. Ważne że "ładnie" się wygląda. Nie wiem, jak głupim trzeba być, żeby odsłaniać kostki, pomimo, że zimno, ale ermaksy musi być widać!
@ailurus: Chyba dziś założę klasyczną czarną bosmankę wspartą klasycznymi biało-czarnymi 3 paskami od adidasa na nogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na serio - jak ktoś nosi garniak - to serio by wypadało... Ale jak to są typowe kreacje casual czy też typowa moda studenciakowa - #!$%@?.
Na początku studiów oczy mi krwawiły, jak ludzie nie potrafili nosić garniturów (na egzaminy) - koszula ze spodni, spodnie bez