Wpis z mikrobloga

@murgal: jak to nie bait to ja #!$%@?... To ja tu siedzę na 4GB RAM, jakiś Phenom 945, o grafice już nie wspomnę, a tu firma utylizuje komputer warty parę tysi. Bogaty kraj do #!$%@?. #!$%@? jest to, że takich rzeczy nie można przekazać jako darowiznę czy coś, podejrzewam że załatwienie takiego papierka, że poprawnie zutylizuje się ten sprzęt, to też jedna wielka lipa...
@KIJU87: @unclefucker: @frikuu: Nie rozumiecie jednej rzeczy, w tym momencie ten złom jest problemem dla firmy którego trzeba się pozbyć. Dzisiaj o 15 przyjeżdza gość i ten problem zabiera, po prostu. W papierach jest OK, a co on z nim zrobi - jego wola. My nie mamy problemu. Aukcja pracownicza i inne cuda to po prostu za dużo kombinacji. U mnie, w środowisku produkcyjnym trzeba się szybko pozbyć problemu,
@murgal: Nasz nauczyciel od montażu mówił jaka jest patologia w papierach kiedy taka firma chciałaby np. oddać te komputery do jakiejś szkoły informatycznej. Ba, pewnego razu nawet jakieś liceum pozbywało się całkiem dobrego sprzętu, ale nie mogli nam przekazać przez biurokrację.