Wpis z mikrobloga

@Leinnan: odezwał się lewak z tęczowym awatarem. W twoim profilu interesujące wzmianka: Uczeń tech. inf. Tak się składa dzieciaku, że ja pracuje od czasów, jak ty przyjmowałeś pierwszą komunię świętą, więc zamknij mirko i #!$%@? odrabiać lekcje z przyrki ( ) A co do komputera - tak jak wspomniałem, powinno to być oddawane jako darowizna do szkół, świetlic itd, ale #!$%@? państwo tworzone przez gości takich
odezwał się lewak z tęczowym awatarem.


A flagi konfederacji to ty już nie widzisz? XD

Tak się składa dzieciaku, że ja pracuje od czasów, jak ty przyjmowałeś pierwszą komunię świętą, więc zamknij mirko i #!$%@? odrabiać lekcje z przyrki ( ) A co do komputera - tak jak wspomniałem, powinno to być oddawane jako darowizna do szkół, świetlic itd, ale #!$%@? państwo tworzone przez gości takich jak
@Leinnan: Ale co mają moje podzespoły do utylizowanych komputerów? To był przykład mojego komputera, na którym pracuję i czasem gram w gry. Sprzęt sprzed kilku ładnych lat, działający, da się na nim zrobić wszystko prócz odpalenia najnowszych produkcji, ale dla mnie jest w 100% wystarczalny, bo i tak już praktycznie graczem nie jestem. Mój komp był podany aby dać porównanie, że firma wyrzuca nowe, bardzo dobre komputery, tylko i wyłącznie dzięki
@murgal: Czyli bait, nie ma opcji żeby firma nie chciała jakiegokolwiek zwrotu kosztów w postaci sprzedaży starego sprzętu. Niestety przerobiłem trochę w branży, te kompy kiszą się na magazynach jako "zastępcze" albo są sprzedawane dużym firmom handlującym hurtowo używanym sprzętem, np SAM.
@Trzyzet: Nie rozumiesz, ja odpowiadam w tej firmie za sprzęt. Co jakiś czas jest duża wymiana komputerów grafików (praca na mapach), nowe przychodzą, starych mam się szybko pozbyć i zdobyć protokół utylizacji. Zysk ze starych komputerów to kilkanaście tys przy sprzedaży, pozatym były w leasingu. My musimy dać zewnętrznej firmie protokół utylizacji aby uzyskać kolejne nowe komputery. Mają wyjść z obiegu. Rozumiesz?