Wpis z mikrobloga

@payner: ponad 90% osób na wykopie preferuje nowe laptopy z 24 miesięczną gwarancję i ta informacja jest dla nich, mała garstka będzie polować na np. używanego probooka 650.
@Pustulka: jakoś nie mam przekonania do laptopów bez systemu, połakomiłem się 2 lata temu na HPka i po samodzielnym zainstalowaniu Win 7 co trwało kilka godzin cały następny dzień spędziłem na pobieraniu i instalowaniu sterowników ze strony, bo nic nie banglało jak trzeba. Także dość pozorna oszczędność i opcja dla tych, co mają czas się w to bawić.
jakoś nie mam przekonania do laptopów bez systemu, połakomiłem się 2 lata temu na HPka i po samodzielnym zainstalowaniu Win 7 co trwało kilka godzin cały następny dzień spędziłem na pobieraniu i instalowaniu sterowników ze strony, bo nic nie banglało jak trzeba. Także dość pozorna oszczędność i opcja dla tych, co mają czas się w to bawić.


@znikam5: Wersja tego laptopa z systemem i trochę słabszym i3 kosztuje 1600 zł, jest
Win 7 co trwało kilka godzin cały następny dzień spędziłem na pobieraniu i instalowaniu sterowników ze strony, bo nic nie banglało jak trzeba


@znikam5: WAT???? Do HP masz wszystkie stery do lapka w jednym miejscu, więc tylko wpisujesz model i pobierasz z góry na dół jak leci wszystko. Pomijając czas pobierania (zakładam, że nie mieszkasz w mozambiku z internetem 256 kb/s) instalacja wszystkiego to maks 15 minut. Instalacja Win7 to maks