Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem fanem opon Michelin. Od 3 sezonów: Power, Pure 2CT, Power 3...
Ale czas na zmiany i właśnie zamówiłem nowe kapcie do Metzelera - Sportec M5 Interact i już nie mogę się doczekać ich testowania :]
Odrobinę #smuteczek bo miczelinki zawsze dawały mi wiele radości z jazdy i nigdy, nawet w podbramkowych sytuacjach, mnie nie zawiodly ale też i drenowały portfel bo nie potrafiły sezonu na drodze wytrzymać ;)
A ięc pora na wielkie zmiany!!!
#motocykle #jofielmoduje ##!$%@?
Jofiel - Zawsze byłem fanem opon Michelin. Od 3 sezonów: Power, Pure 2CT, Power 3...
...

źródło: comment_1LEjsHHNvoFQpcaU7LICciUOsQSpRKUt.jpg

Pobierz
  • 15
@soft1house: Raczej nie. Wszystko zależy od tego jak ktoś jeździ. Bo na 300kg cruiserze też mozna latac bokami i oponka 240 może Ci zejść w sezon. A jak się jeździ w okół komina i 1k km w sezon to opona wytrzyma Ci na 20 lat ;-)
@Dreamek: Nie dbam o to. Nawet chcialbym być sprzedawcą bo bym miał nowe po taniości :0
@soft1house: W zasadzie nawet częściej. Ale tak już jest, że jeszcze jedna przejażdżka, jeszcze jeden wypad da radę... Ale ze względu na nadchodzącą porę deszczową nie chcę ryzykować jazdy bez trzymanki.
@blubi_su: No coś za coś. Najgorsze jest, że zazwyczaj tył był na sezon a przód na dwa a w tym roku przód
@Jofiel: m5 bardzo fajna opona, na codzień zabardzo się nie chce zdzierac (silnik v2 mieć moc od początku), rozgrzewa się w miarę szybko, a chcesz trochę się poskładać to boczki bardzo fajnie się rozgrzewaja i zaczynają kleic. Zrobiłem na niej 15k prawie i w sumie pewnie będę zmieniał jakoś w trakcie następnego sezonu