Wpis z mikrobloga

Mirki którzy rozstali sie z dziewczyną po 2 latsch w górę bo was zdradzily itp... W #!$%@? wam współczuje, serio jak się podniesliscie to wielka piatka dla was. Ja po 4 miesiącach z #rozowypasek o tym non stop myślę, i mam tak #!$%@? psychkie ze myślę ze jux nie warto im ufać i #!$%@?...
Ide spać

#tfwnogf #rozowepaski #rozkminy #niewarto #zycieniejestdlaslabych #czaspowstac ##!$%@?
  • 35
Może za szybko komuś zaczynasz ufać, może warto przeprowadzća dłuższy 'okres weryfikacji', współczuję, ale no #!$%@? gdzieś ta dziewczyna musi być

Tak na prawdę mam jedną, zajebista dziewczynę, tylko była z moim kumplem kiedyś, to jedyne co mnie powstrzymuje od bycia z nią... Bo nie wypada...
@cabledis: wiesz co jest największym problemem ludzi? Bezgranicznie zaufanie i zajmowanie sobie głowy jedną loszką... Kiedyś jedna mnie zdradziła de facto ze swoim byłym, żalu nie było, rozstaliśmy się, ona bawiła się dalej, nie płakała, ja również nie płakałem bo stwierdziłem że nie warto, to było ponad 2 lata temu, teraz ona raz na jakiś czas sama z siebie się odzywa i ciągle mówi ze chce wrócić a ja? A ja
@cabledis: Jest to kop w morde, ale tylko za pierwszym razem.
Zdradziłą mnie po po prawie 6 latach, cierpialem pare miesięcy, wierciło mnie pod żebrami tak do 9 miesięcy, zamiast odpuścić to jeszcze na początku po fakcie jak beta spierdoks latałem do niej i uroiłem sobie że wszystko będzie okej i zdrade można wybaczyć, bo trzeba być ponad to wszystko xD właczył mi sie tatuś mode i przekonanie ze ją jeszcze
@cabledis: po 3 latach. Nie byłem smutny ale złość rozpalala mnie do granic wytrzymałości. Dzwoniła, płakała, błagała. No #!$%@? nie wybaczyłem. Teraz jest w związku z tym którym mnie zdradziła co według mnie pokazało jaka z niej karyna. Zyczylem jej wszystkiego najgorszego. Teraz spotykam się z kobieta której na wstępie powiedziałem że zawsze stawiam siebie na pierwszym miejscu, a ona to zaakceptowała.
@cabledis: paradokslanie może być ciężej się podnieść jak właśnie byłeś z nią 4 miesiące, niź dwa lata. Bo jesteś świeżo nią zafascynowany, hormony i inne takie też nie ułatwiają. Mimo że takich akcji miałem kilka, a z tych procesów zdawałem sobie sprawę od pierwszej. To i tak każda #!$%@?ła tak samo.