Wpis z mikrobloga

@michalind: tak, pamiętam też opiekuna sali komputerowej na mojej studbazie, który mnie ciężko opierdzielił, że robię to samowolnie i przy włączonym komputerze :)
  • Odpowiedz
@michalind:
Jeszcze 1,5 roku temu używałem ponad 10-cio letniej myszy Logitecha z kulką.
Gdyby gimby, których #!$%@?łem w różne gierki zobaczyli jakiego używałem sprzętu to z płaczem poszliby się zapisać do klasztoru.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: przypomniałeś mi jak w podstawówce mieliśmy informatykę - lata 2000, czyli bardzo wczesna era komputera w Polsce - i mieliśmy wyłączyć komputer. Tzn. Start - Zamknij. A ja znałem sztuczkę i otworzyłem okno zamykania przez alt i f4... po czym zostałem opierniczony przez babę że postępuję niezgodnie z jej poleceniami. Dostałem 4+, a cała klasa 5. Ale ona nigdy mnie nie lubiła.
  • Odpowiedz
@modzelem: ale DIN to klawiatura. Myszy miały Canon D9, te lepsze w komplecie miewały jeszcze przejściówkę z D9 na D25, bowiem szanujący się pecet miał dwa porty COM, jeden "mały", drugi "duży" :)
  • Odpowiedz
@michalind: pamiętam jak kumpel miał pierwszą myche laserową. Miała specjalną metalową podkładke, która się zuzywała od lasera i myszka suma sumarum chodziła tylko na jej malutkiej powierzchni. xd
A ja zasuwałem na kulce i nie miałem tych problemów.
  • Odpowiedz