Wpis z mikrobloga

Szef MSZ Witold Waszczykowski: "Wrak nie służy już rosyjskiemu śledztwu, a jest "elementem pewnego oddziaływania politycznego na naszą sytuację wewnętrzną".


No proszę, jak to rozum wraca jak się wygrało wybory i już nie szczuje i nie dzieli Polaków dla korzyści politycznych, tylko mówi oczywistą oczywistość? Warto też nadmienić, że bardzo podatnym elementem tego oddziaływania był obóz polityczny Pana ministra i nic sobie z tego nie robił, a wręcz grał w tę grę z upodobaniem. Ale bądźmy wyrozumiali i pomińmy to... #smolensk #4konserwy #neuropa #polityka
l.....e - > Szef MSZ Witold Waszczykowski: "Wrak nie służy już rosyjskiemu śledztwu, ...

źródło: comment_YcWJVcsWrtcnmsNSUqRyf0icKXyvbJtE.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@lochfyne: W zasadzie jeśli nie masz cierpliwości i uważasz że nie jestem wart twojego czasu i opadły ci wspomniane ręce to możemy pozostawić to jak jest już teraz.Jasno w poprzednich postach przedstawiłeś swoją ocenę i stanowisko a ja mam nadzieję że twoja szkodliwa postawa skupi nie tylko moją uwagę.To moja teza.
  • Odpowiedz
mam nadzieję że twoja szkodliwa postawa skupi nie tylko moją uwagę.


@syzyfnarodu: Grozisz mi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam cierpliwości, bo zachowujesz się jak troll. Jakoś z Primusek sobie wymieniliśmy zdania bez problemu.
  • Odpowiedz
@lochfyne: Możesz próbować obracać to w żart i wskazywać że z innymi dyskutantami potrafisz dojść do porozumienia w odróżnieniu do mnie ale i tak najważniejsze już napisałeś i dyskusja chyba tutaj powinna sie zatrzymać.

Pozwolę sobie na obserwowanie twojej osoby gdyż dla świętego spokoju chciałbym kiedyś przekonać się że to wynikało tylko z niewiedzy.Zapraszam do rozmowy zawsze ale proszę o poszanowanie naszego wspólnego czasu i darowanie sobie erystycznych podchodów.Miłego dnia i
  • Odpowiedz
@syzyfnarodu: A ja jestem przekonany że niewiedza leży po twojej stronie, tyle że jej nie chcesz ujawnić bo ty tutaj żadnej dyskusji nie prowadziłeś ani ze mną ani z nikim. Za dyskusję uważasz pytanie "gdzie jest wrak?". Daj spokój, albo masz coś do powiedzenia i możemy się powymieniać argumentami, albo stawiasz pytania retoryczne i roisz sobie że wiesz coś lepiej i zaraz kogoś zagniesz jak się tylko włączy w odpowiadanie na
  • Odpowiedz
@lochfyne: Pytanie proste i dobitne "Gdzie jest wrak?" jest jak napisałem wcześniej próbą zwróceniem uwagi na twoje przekonywanie nas jakoby śledztwo Polskie i Rosyjskie były równoważne.Nie udawaj że nie zrozumiałeś celowości mojego pierwszego pytania odnośnie postu w którym twierdzisz że sprawa wydania wraku jest uwarunkowana przepisami Rosji i jest to fakt dla nas nie do ruszenia wskazując nawet że nie powinniśmy tego robić.W kolejnym poście podałem przykład tragedii Kurska na co
  • Odpowiedz
Polskie i Rosyjskie były równoważne.


@syzyfnarodu: Wskaż mi palcem gdzie takie porównanie uczyniłem, bo uważam że nigdzie. I uważam że albo trollujesz, albo nie wiesz o czym piszesz. Gdybyś się odnosił do konkretów to dyskusja byłaby niemożliwa, ale ty tego nie robisz.

Inteligentnie się zgadzasz że wszystko jest załatwione zgodnie z prawem Rosyjskim i poddajesz w wątpliwość słuszne zabieganie o niezależne śledztwo w sprawie katastrofy tłumacząc to bezcelowością?


Nad tą twoją
  • Odpowiedz
@lochfyne:

Dalej piszesz o jakimś niezależnym śledztwie o które się trzeba ubiegać? Myślę, o czym ten człowiek pisze w ogóle? Niezależne śledztwo toczyło się w Polsce


Wyraźnie irytacja wzięła górę nad zrozumieniem że spóźniona,odegrana na warunkach Rosji farsa nazywana przez ciebie usilnie śledztwem to nie to "niezależne śledztwo" o które pytałem w pierwszym skierowanym do ciebie poście.

Cała ostatnia wypowiedź podkreślająca ponownie że

dalej chyba nie rozumie że były dwa śledztwa,
  • Odpowiedz
spóźniona,odegrana na warunkach Rosji farsa nazywana przez ciebie usilnie śledztwem to nie to "niezależne śledztwo" o które pytałem w pierwszym skierowanym do ciebie poście.


@syzyfnarodu: hehe no właśnie, trzeba by zacząć od tego o czym to w ogóle mówisz, czy wiesz kiedy to śledztwo sie w ogóle zaczęło, kto je prowadzi i jakie czynności przeprowadzał, bo obawiam się że nie wiesz prawie nic na ten temat i jakbyś tak miał mi
  • Odpowiedz
@lochfyne: Nie nie,od tego nie będę zaczynał żeby ci udowadniać zasadność pytań które nie są dla ciebie zrozumiałeś.Dzięki,ja już dyskusję zakończyłem po twoim ostatnim wystąpieniu.Pozdrawiam.
  • Odpowiedz