Wpis z mikrobloga

#cebuladeals
Patent od @ms93 w Tesco e-Zakupy działa - właśnie odebrałem zamówienie warte 102 PLN za 24 PLN łącznie z dostawą :) Warunkiem jest znalezienie towaru w opcji 2 za 1, który nas interesuje.

Dla osób, które nie są na bieżąco:
1) Tesco daje 35 PLN na pierwsze zamówienie ze świeżego konta - https://www.pepper.pl/kupony/35z-rabatu-na-zamowienie-za-minimum-100z-ezakupy-tesco-13260
2) System naliczania w TESCO działa tak:
- Musicie złożyć zamówienie za 100 PLN on-line aby zniżka weszła
- Przy zamawianiu 2 za 1 zniżka ta nie jest uwzględniania on-line (dopiero w sklepie kiedy ktoś składa Wasze zamówienie)
- Zamawiając więc towar za 100 PLN w promocji 2 za 1 realnie i tak zapłacicie za niego 50 PLN, ale wejdzie Wam zniżka 35 PLN co daje ostatecznie 15 PLN :)
- Do tego dochodzi koszt dostawy, ale możecie również odebrać to zamówienie osobiście w Tesco

Polecam - ja zdecydowałem się na 14 puszek tuńczyka Princess w oleju, który i tak zawsze gości u mnie w domu jako szybka przekąska.
  • 97
@ChineseMobilePhones: rabat za te napoje jest też naliczany dopiero na paragonie, więc wychodzi po 10zł zamiast 13,5zł. Zamawiając 24 butelki zapłacisz na stronie 108zł, na paragonie powinno być wtedy 8 zestawów po 3 cole za 80zł MINUS 35zł za zamówienie, co daje 45zł (plus wysyłka), więc orientacyjnie za 50zł masz 24x2L=48L, co daje koło 1zł/1litr. Tyle, co kosztuje cola tęczowa z biedronce :)
@ChineseMobilePhones: shiet, nie zauważyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) w każdym razie opłaca się. Jak ktoś nie chce aż tyle wydawać, to można cenę redukować, odejmując po 3 butelki i dodając np "Oliwki" które też są 2za1. Wtedy cena całkowita spada.