Wpis z mikrobloga

#cebuladeals
Patent od @ms93 w Tesco e-Zakupy działa - właśnie odebrałem zamówienie warte 102 PLN za 24 PLN łącznie z dostawą :) Warunkiem jest znalezienie towaru w opcji 2 za 1, który nas interesuje.

Dla osób, które nie są na bieżąco:
1) Tesco daje 35 PLN na pierwsze zamówienie ze świeżego konta - https://www.pepper.pl/kupony/35z-rabatu-na-zamowienie-za-minimum-100z-ezakupy-tesco-13260
2) System naliczania w TESCO działa tak:
- Musicie złożyć zamówienie za 100 PLN on-line aby zniżka weszła
- Przy zamawianiu 2 za 1 zniżka ta nie jest uwzględniania on-line (dopiero w sklepie kiedy ktoś składa Wasze zamówienie)
- Zamawiając więc towar za 100 PLN w promocji 2 za 1 realnie i tak zapłacicie za niego 50 PLN, ale wejdzie Wam zniżka 35 PLN co daje ostatecznie 15 PLN :)
- Do tego dochodzi koszt dostawy, ale możecie również odebrać to zamówienie osobiście w Tesco

Polecam - ja zdecydowałem się na 14 puszek tuńczyka Princess w oleju, który i tak zawsze gości u mnie w domu jako szybka przekąska.
  • 97
  • Odpowiedz
@ethinkpadero: na tym polega cały bajer. W sklepie on-line nie działają te zniżki wiec jak Ci ktoś nie sprzeda cynku to nie jest oczywiste co się stanie. Korzystajcie bo moim zdaniem Tesco szybko zabije ta promocje.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie przy produktach 1 za 2 wartość zamówienia dzieli się na 50% i dopiero na to wchodzi zniżka - stad ta magia

Żadna inna promocja niż 2 za 1 lub lepiej 3 za 1 nie da Wam takiej cebuli
  • Odpowiedz
@oldwizzy: W skrócie zniżkę zobaczysz dopiero przy dostawie - prawdopodobnie dlatego ta promocja jeszcze jest żywa bo nie widać jej w trakcie zamówienia on-line.

Tak jak pisałem wcześniej:
- Zamawiasz w sklepie z promocją którą wskazałem w linku (kod podaje się na samym końcu zamówienia - bezpośrednio przed jego zatwierdzeniem)
- Zamiast 102 wyskoczy Ci 67 PLN + dostawa czyli czyli pewnie 75,99 lub 74,99

Teraz zaczyna się magia - jako
  • Odpowiedz