Wpis z mikrobloga

Play przekazuje chyba swoje numery z rąk do rąk. Wcześniejszy właściciel mojego numeru to Andrzej i od początku umowy co kilka dni ktoś dzwoni i pyta o Andrzeja. Dziś są jego imieniny, więc dostałem życzenia od jego szefowej, odpisałem że ją kocham, mam nadzieje że to pozytywnie wzmocni ich relacje w pracy. #play
  • 57
najgorzej jak na takim numerze internetowym ktoś kiedyś aktywowal jakąś usługę premium. Numer wraca do puli, aktywuje się znowu i komuś nabija fakturę za prenumeraty jakieś gowniane.


@HetmanPolnyKoronny: w Play jest niestety często krócej, niż rok. Rekordzista, który mi się trafił (ex konsultant cc Play here) dostał numer po 6 miesiącach.
@nofaktycznie: Mój facet w te wakacje był organizatorem pewnej imprezy terenowej. Na jej czas orgowie dostali nowe numery telefonów, żeby się ze sobą kontaktować. Zaraz po uruchomieniu dostał smsa, w którym jakaś ciutka czy ktoś z rodziny pytał jak zdrówko i kiedy doczeka sie odwiedzin.
Została w odpowiedzi smsa" "Dla mnie od dwóch lat jesteś martwa"
( )
@nofaktycznie: Do mnie dzwonią pytając się o przewozy do Niemiec. OStatnio koleś chciał 8 osobowego busa, to mu mówię, że mam tylko takiego siedmiosobowego.

Janusz: Ale panie! Ja tej jednej osoby nie mogę zostawić w Polsce.
Alvaro1989: Panie Januszu spokojnie, coś wymyślimy. Czy ta osoba boi się latać?
J: Yyy nie wiem, chyba nie, a co?
A: A bo mamy taką promocję teraz, że jak jest nadprogramowa osoba to ona leci
@nofaktycznie: Kupiłem kiedyś starter Orange i co 20 minut dzwonili z różnych firm windykacyjnych. Oni nie rozumieją tłumaczenia "to jest nowy numer". Masz płacić i tyle, "my znamy te tłumaczenia".
Po paru dniach mi się znudziło. Nie rozumiem tego, niby te numery mają chyba min. 3 miesiące karencji, więc jak oni w tej windykacji przez 3 miesiące nie ogarniają, że numer był nie aktywny?