Wpis z mikrobloga

Play przekazuje chyba swoje numery z rąk do rąk. Wcześniejszy właściciel mojego numeru to Andrzej i od początku umowy co kilka dni ktoś dzwoni i pyta o Andrzeja. Dziś są jego imieniny, więc dostałem życzenia od jego szefowej, odpisałem że ją kocham, mam nadzieje że to pozytywnie wzmocni ich relacje w pracy. #play
  • 57
@nofaktycznie: ja miałem to samo z numerem w plusie. Nie to, żebym wspomagał plusa bo główny numer mam w playu, karta w plusie ostatnio doładowana za 5 zł w marcu bo fb nie chciał mi zweryfikować numeru w playu. Co jakiś czas telefon czy rozmawia z właścicielem firmy xyz?
-jakiej firmy?
-ten numer telefonu jest przypisany do firmy :)

wat
@nofaktycznie: Ja przez długi czas dostawałem telefony z pytaniem "Czy to serwis Opla?" Najwięcej połączeń było jesienią i wiosną gdy ludzie zmieniają opony. W końcu mi zbrzydło tłumaczenie, że to pomyłka więc umawiałem Januszy na jakieś losowe terminy. Chyba się w serwisie połapali, bo od roku jest spokój
3 miesiące po dezaktywacji, numer wraca do puli numerów dostępnych u każdego operatora. jeśli numer jest po jakiejś firmie i nagminnie ktoś wydzwania do nas, powinniśmy to zgłosić na BOK i ewentualnie domagać się zmiany numeru na koszt firmy.
Coś w tym jest; w lipcu 2015 kupiłam numer na kartę w Play. Końcem sierpnia dostałam pierwszy telefon z jakiegoś punktu naprawiającego komputery w Warszawie (mieszkam 150 km od Wawy) z info, że można już odebrać komputer. Mówię więc cierpliwie, że to pomyłka. Za dwa tygodnie powtórka z rozrywki, więc uświadamiam babkę, że nie oddawałam kompa do naprawy i to w Wawie (mówię, gdzie mieszkam), a ten numer mam od 2 miesięcy,