Wpis z mikrobloga

Dlaczego niebieska kurtka wracał przez Kazimierza Wielkiego i potem Królowej Jadwigi do Ronda Rataje? Chyba wygodniej byłoby pójść prosto przez most, a potem w prawo na Jana Pawła, lub koło akademików, a nawet mógłby podjechać z Ewą na Rondo, przecież to po drodze (to się wydaje dużo bardziej intuicyjne nawet po pijaku?)
#ewatylman
  • 9
jak dla mnie cała ta trasa to jakaś pomyłka, ciężko mi zrozumieć dlaczego mogli wybrać akurat taką, ale rozumiem że w stanie mocnego upojenia logiczne myślenie nie działa. Najdziwniejsze jest to że niebieska kurtka nie odprowadził tej dziewczyny i pozwolił na to aby się rozdzielili
@el_Pablo_1: a ja rozumiem, że jak chłopakowi bardzo nie po drodze to skorzysta z okazji, żeby się ulotnić w swoją stronę, ale jak mu po drodze to już nie rozumiem, że wybiera inną trasę
@el_Pablo_1: nie wiem, tak dobrze nie ogarniam nocnych w PN ale jak tak teraz myślę to niebieski wydaje mi się bardzo podejrzany, wiem, że nie miałby czasu jej zabić i schować ale jego zachowanie wydaje mi się irracjonalne, a jeżeli było to podyktowane jakimiś prochami które on sam albo ktoś mu dosypał, to ja na miejscu jego narzeczonego wsiadłabym w samochód, albo taksówkę i zaczęła go szukać.