Wpis z mikrobloga

Mirky, nieszczęście i to wszystko przez alkohol!

Przy rozlewaniu piwka imperial cascadian dark ale ( ͡° ͜ʖ ͡°) telefon wpadł mi z kieszeni bluzy do kibla. Tak wiek #!$%@? śmieszne, ale mi nie jest do śmiechu.

Wył w wodzie dosłownie 1-2 sekundy, wyciągnąłem go i kiedy otwierałem klapkę żeby wyciągnąć baterię pokazało się logo windowsa i wyłączył się.

Teraz ( po 3 godzinach) w ryżu na kaloryferze spróbowałem go włączyć. Zaczęła świecić dioda powiadomień w górnym lewym rogu ( spoko wiedzieć, że taka istnieje!), dotyk reagował 2 sekundy potem zero kontaktu.

## Co mam robić? ##

Zostawię na noc w ryżu na kaloryferze, co więcej? Miesiąc temu radziłem się was jaki kupić telefon i wybrałem właśnie ten. Nawet nie chce mi się przeklinać.( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bojowkawindowsphone #windowsphone #piwowarstwo #piwo
  • 15
  • Odpowiedz
  • 11
@jezussek: włączenie go to był duży błąd, mogles przynajmniej dobę go suszyc teraz mogło się coś przepalic w środku. póki jest czas lec do serwisu i niech go sprawdza, za kilka dni już będzie lipa
  • Odpowiedz
@jezussek: Mi raz lumia 520 wpadła do kibla i nurkowała dobrą chwilę, nie pytać o okoliczności, ale zrobiłem inaczej... Odpaliłem go i działał przez chwilę jeszcze, potem przestał reagować, i padł. Rozebrałem go do samej płyty głównej, zostawiłem ją na dwie godziny z włączoną lampką nocną na prawilnej żarówce (grzała dosyć, dosyć). Skręciłem go i zostawiłem na godzinę też świecąc na niego lampą. Po czym włożyłem baterię i włączyłem. Zatrybił i
  • Odpowiedz