Wpis z mikrobloga

@kermitsl: mogę zaznaczyć tylko że dzisiaj będąc na mieście spytałem się wyrywkowo 2 osób co myślą o całej sprawie, pierwszy ochroniarz powiedział że to było porwanie, następnie taksowkarz stwierdził to samo, ja osobiście tak samo myśę, także coś jest na rzeczy, nie wierze w to co mówią w mediach
  • Odpowiedz
@kermitsl:
Pewnie powód morderstwa najbardziej prozaiczny z możliwych - zawód miłosny. Koleś był w niej zakochany na dodatek myślał zapewne że daje mu sygnały bo pozwala się obejmować jak ją odprowadzał plus niewiadomo co w tym klubie wcześniej było. Dlatego postanowił wykorzystać sytuację gdzie była pijana i spróbować nieco bardziej przyswirowac co spotkało się ze zdecydowaną odmową skutkiem czego doszło do szarpaniny( co tłumaczy jego siniaki i zadrapania) i wrzucił ją
  • Odpowiedz
Co o tym myslicie?


@kermitsl: Mógł mieć rację. Na fb ludzie pisali że na każdej imprezie robiła z siebie dętkę i była jak kobieta kot - ten mnie miau, tamten maiu.
  • Odpowiedz
Spokojnie ciało się znajdzie. Przypominijcie sobie historie zaginięcia tego studenta który skoczył z mostu. Też go szukali a wypłynął sam po 3! miesiącach. Tutaj wydaje mi się że skala poszukiwań większa poza tym policja skupia się już tylko na tym. Do niedzieli powinno być wszystko jasne.
  • Odpowiedz
jakieś konkretne info? czyli co dziewczyna lubiła sobie wypić i była łatwa?


@escobar: tak. Jakiego konkretnego info oczekujesz? Czy ją ruchałem? Nie, nie ruchałem. Wejdź na fb na tą stronę na której jej szukają i czytaj komentarze - oczywiście jest tam cenzura, ale powinno ci się udać nieco wyłowić.
  • Odpowiedz