Wpis z mikrobloga

@FirstWorldProblems: a motyw? jeśli wszystkie informacjie się sprawdzą to zakładam że ona mogła być łatwą dziewczyną, a Adam Z był w niej zakochany, tylko że ona odrzucała jego adoracje, ot taka hipoteza na szybkosci
  • Odpowiedz
fajnie byłoby jakby ktoś w jakimś superaśnym programie się pobawił i wyłowił zdania/słowa jakie ktokolwiek wymawia, może wiecej by bylo wiadomo.
#dupa
  • Odpowiedz
@kermitsl:

Ten chłopak jest teraz pod ogromną presją. Nie jest w stanie kontrolować swoich emocji tymbardziej jak ojciec ofiary zwraca się bezpośrednio do niego. Więc nie widzę tu nic dziwnego. Nie jest to żadne przyznanie się do winy przez niego ale zwróć uwagę że mówiąc że tamta panna była #!$%@? niejako usprawiedliwia w swojej głowie już co zrobił. To jest często spotykane u morderców. Próbują racjonalizować to co zrobili. Typu faktycznie
  • Odpowiedz
@escobar: Nie zaczytuję ani linków nie dam bo są usuwane. Kilka razy ktoś pisał o tym jak dziewczynę wynosili sztywną z imprezy, albo gdzieś tam zasypiała - już nie pamiętam gdzie, wczoraj to czytałem dziś mi temat już deczko zbrzydł. Nie zamierzam też teraz jej stalkować bo oglądam film.
  • Odpowiedz
@escobar: lubiła sobie wypić, poruchać. Raz jej wsadził, myślał ze cos z tego będzie, ona ze ma faceta a tamten raz nic nie znaczył. On ze jak to, przecież mówiła co innego. Ona nie chce o tym gadać, on ciągnie temat, w końcu zaczynaja sie kłócić, ona chce iść sama, on jej nie pozwala, zaczynaja sie szarpać, pewnie go uderzyła, on ja odepchnął. Laska upadła na ten beton, ześlizgnęła sie nieprzytomnla
  • Odpowiedz
@newerty: zawsze mnie bawi miłość od pierwszego wsadu ( ) , dobrze mówisz mógłbym tobie przybić 5, ale tego nie zrobie dlaczego? bo nie uważam żeby oni biegali przy rzece, wyłączam tą teorię z mojej głowy, dla mnie jest to nie możliwe, nie przy takim stanie jakim była ona, że zeszła specjalnie do koryta rzeki żeby oglądać fale.......
  • Odpowiedz
dla mnie jest to nie możliwe, nie przy takim stanie jakim była ona


@escobar: chciał ją poruchać. U niego w mieszkaniu chłopak u niej - jej facet. To zaciągnął ją na polankę. Miał nadzieję poruchać chociaż na trawce, no ale nie pykło.
  • Odpowiedz