Wpis z mikrobloga

@ostry_wodorosty: ahaaaaaa xDD
A no to problem inny - odłącz od prądu i daj zdjęcie tych pokręteł, najczęściej ten pierscień da się zdjąć a potem odkręcić pokrętła - może pod jednym z nich coś wpadło/wciekło
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: od tego zacząłem, gdyby zadziałało to nie leciałbym z problemem na mirko :D
@Etykieta: zaraz zrobię zdjęcie, a do kabli mam średni dostęp bo wszystko mam w zabudowie i jedyne co mogę to wysunąć wkład piekarnika z szafki i pomacać sobie przewód z gazem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ostry_wodorosty: no tu to tu wygląda inakszej jak w tych co ja robiłem - przed dalszymi pracami na pewno warto by było odłączyć prąd i zakręcić gaz.
ten niepełny pierścień zabezpiecza ten dynks przed wypadnięciem, ale co jest pod nim to nie wiem - sprawdź wszystkie 4pokrętła - upewnij się że nie zalałeś żadnego
  • Odpowiedz
@ostry_wodorosty: 3/4 szans że zalane któreś z pokręteł - jeśli gaz,prąd odłączone (a najlepiej i okno otwarte) to możesz spróbować wysunąć te niepełne pierścienie i zajrzeć pod pokrętła (nie wiem czy tu to tak działa)
jeżeli nie to można i płytę rozebrać i wtedy szukać problemu - wszelkich zacieków i tłustych plam - nie polecam bo zazwyczaj nie da się rozkręcić płyty bez odłączenia rury z gazem ;/
  • Odpowiedz
@ostry_wodorosty: no ja też wolę się za gaz nie brać, a skoro to jeszcze przy prądzie to podwójnie niebezpieczeństwo - poszukaj rozwiązań jeszcze w siecie (na elektrodzie xD) a jak nic z tego to fachowiec - bo gwarancja już chyba zeszła?
  • Odpowiedz