Wpis z mikrobloga

@DeloMelo:
1) Nie próbowałem ale chyba nie da się
2) z iphone nie ustawisz częstotliwości. Coś Ci się pomyliło. Częstotliwość ustawiasz po to żeby roidmi połączył się z radiema a telefonem łączysz się po Bluetooth. Jak ustalisz sobie konkretna częstotliwość to nie ważne gdzie będziesz go podłączał - zawsze będzie ta sama.
3) Nie potrzeba żadnych programów, wystarczy samo podłączenie.

Jak jesteś jeszcze zainteresowany zakupem, to pw bo ja akurat chce
Mam urządzenie, niestety największy problem jest z samym pasowaniem do gniazd zapalniczki. Z telefonem Xiaomi łączy się szybko przez bluetooth i beż żadnych problemów. Szum jakiś słychać gdy się radio da na ponad 3/4 mocy, ale jakość dźwięku jest w porządku. Z aut w których sprawdzałem pasowanie:
-Citroen Xsara Picasso 06r pasuje
-Opel Astra F 99r nie pasuje(aczkolwiek da się przyblokować zapałką i działa)
-Volkswagen Touran 06r pasuje
-Alfa Romeo 159 08r
@Maniek1231: Udało się rozwiązać ten problem z dźwiękiem w Audi? Sam szukam teraz jakiegoś transmitera lub emulatora zmieniarki do A4, który pozwoli na przesyłanie dźwięku przez Bluetooth i jedną z rozważanych opcji jest właśnie Roidmi.
@AlanHarper: Słuchaj, nie mam lanosa. Kupowałem oryginalne gniazdo do niego aby wymienić w moim samochodzie.
O ile masz fabryczne gniazdo pod zapalniczkę to będzie działać bez problemu.
Jednakże po dłuższym czasie, uważam że ta ładowarka to zbędny bajer.
Jak chce słuchać muzyki to wygodniej i szybciej podłączę pod AUX.
Jakość dźwięku niestety - słabo. Jeśli kabel nie wisi podłączony do ładowarki to słychać trzaski...
Dobre, jeśli nie ma się AUX.

wszystkie
Mam Roidmi 2s i szumy niestety są. Jak gra głośno muza nie dokuczają za bardzo, jednak przy czymś spokojniejszym jest gorzej. Gdy na Roidmi położę rękę jest dużo lepiej, gdy podłącze kabel i gdzieś go tam ustawię - trochę lepiej. Zastanawiałem się czy coś można by z tym zrobić i pomyślałem o montażu wewnętrznej anteny samochodowej do radia. Czyli trochę od drugiej strony - zamiast próbować wzmocnić sygnał emitowany przez Roidmi, postarać
Mam Xiaomi Roidmi 1 i 2S w dwóch samochodach Opel Corsa z 2011 i Fiat Bravo 2012 niestety na fabrycznych gniazdkach zapalniczki ten transmiter nie chciał działać.Nie bawiłem się w przekręcanie gniazdek w samochodzie. Aby rozwiązać problem do jednego samochodu kupiłem taki rozgałęziacz do xiaomi roidmi 1 2s a do drugiego podobny rozdzielacz zapalniczki w wersji z gniazdem USB. Rozwiązało to problem zasilania transmitera który spotyka wielu nabywców tego produktu a
Pobierz oskar-oglaza - Mam Xiaomi Roidmi 1 i 2S w dwóch samochodach Opel Corsa z 2011 i Fiat ...
źródło: comment_49Fhun3Wn4LuSBVnCP2ZCtSwZtEmVZMm.jpg
@Mielony: działa Ci jednoczesne ładowanie i odbieranie muzyki? Bo ja jak podłączyłem do ładowania to mi spowolnia muuzykę tak że nie da się słuchać. Zarówno muzyka z netu jak i z komórki. Efekt jak by procesor nie wyrabiał z przekazywaniem muzyki.
Witam. Mam pytanie odnośnie jakości dźwięku (muzyki) emitowanego za pośrednictwem roidmi.

Czy porównywał ktoś pod tym kątem transmiter roidmi 2s z jego starszą wersję bez mikrofonu?
Czy któreś z tych urządzeń emituje dźwięk o zauważalnie lepszej jakości?

Producent podaje, że nowsza wersja roidmi 2s posiada moduł odpowiedzialny za redukcję szumów (Intelligent noise reduction). 2s ma również możliwość wyszukiwania pustych częstotliwości FM (Blank Radio Scan), wzmocnienia sygnału FM (FM enhancement) a także DSP,
@Mielony: Cześć, nie dawno kupiłem sobie też to cudo. Mam do Ciebie pytanie odnośnie użytkowania. Nie wiem jak korzystamć z roidmi jako zestawu głośnomówiącego. Wszystko dobrze działa jest podłączone normalnie multimedia tak jak trzeba, ale jak ktoś dzwoni to jest z 1-2 sygnały na głośnikach radiowych i przełącza na telefon chociaż, że na telefonie wybrane jest urządzenie bluetooth do odtwarzania dzwięku. Próbowałem na dwóch telefonach Samsung Galaxy Nexus 2 i Samsung