Wpis z mikrobloga

@Mielony, zerknij na moją aplikację i zajrzyj w ustawienia. Tam są dwie opcje uruchamiane na suwak i o ile pierwszej jestem pewien to nie mogłem się wyznać o co chodzi w drugim przełączniku, ale podejrzewam, że będzie on odpowiedzialny za zestaw głośnomówiący. Rzuć okiem i jeśli się wyznasz do czego suwak służy to zaproponuj odpowiednie tłumaczenie dla niego (póki co wrzuciłem to co translator zwrócił).
  • Odpowiedz
@p_max tak, do pobrania pod tym samym linkiem. Będę się starał kompilować z językiem polskim wszystkie wersje na bieżąco. Linka nie będę zmieniał tylko plik będzie podmieniany. Dorzuciłem łamany angielski na tyle, na ile mi moja wiedza pozwala. Jeśli jakieś uwagi to walcie na mail, jest podany w aplikacji. Na wykop nie zaglądam zbyt często.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@michalind: Nie narzekam :) W końcu wydali dedykowaną aplikację, którą już ktoś przetłumaczył na nasz język. Można w niej zmienić m.in. częstotliwość i kolor podświetlenia LED
  • Odpowiedz
@Mielony , jesteś w stanie opowiedzieć krok po kroku co przestawiłeś w telefonie, że uruchomiłeś jako zestaw głośnomówiący? Bo to dosyć popularny problem i mnie ludzie wypytują, a jak narazie jesteś jedyną osobą, którą kojarzę, a której się to udało.
  • Odpowiedz