Wpis z mikrobloga

1. Zacznę może od wyglądu zewnętrznego. Solidnie wykonana ładowarka, bardzo ładnie wykończona o interesującym kształcie. Małe rozmiary, świetnie pasuje, w niczym nie przeszkadza. Tutaj dał bym nawet 10/10. Bez problemu pasuje do standardowych gniazd zapalniczek. Posiada podświetlenie RGB (Sterowane aplikacją + informuje o stanie podłączenia
2. Nie ma problemu z parowaniem urządzenia przez bluetooth. Standardowa fala to 96,4. Niestety jakość dźwięku jest średnia (W sumie to czego można się spodziewać po transmiterze
@johnny-oio: Możliwe. Możliwe także, że to wina radia, nie będę się rozpisywał z jakich powodów. Dlatego, jeśli będę miał okazję, sprawdzė to na innym samochodzie.
Przerzuciłem transmiter do innego samochodu ii.... bajka :) Całkiem inna jakość dźwięku, rzekł bym nawet, że taka jak u mnie prosto z płyty, czyli czyściutko i bez szumów. Niestety zdarzają się małe przebicia nadające na standardowej częstotliwości, czego nie mogę zmienić bo dalej nie połączyłem się z apką Mi Home ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na koniec dodam, że działa zestaw głośnomówiący. Wina leżała po stronie mojego telefonu.
Wołam