Wpis z mikrobloga

Zebrałem do kupy kilka faktów o chłopaku Ewy, Adamie O.:

- Adam O. zgłosił zaginięcie swojej dziewczyny dopiero o 17 w poniedziałek, wysyłając smsa (sic!) do brata Ewy
- Adam O. odmówił badania wariografem
- ojciec Ewy żalił się publicznie, że Adam O. nie nawiązał kontaktu z jej rodziną w tych trudnych chwilach
- Rutkowski podał, że Adam O. nie uczestniczy aktywnie w poszukiwaniach, tłumacząc to jego względami osobistymi
- brat Ewy dodał dziwny wpis na fb o Adamie O. ("chłopak Ewy jest poza wszelkim podejrzeniem 100%")
- Adam O. usunął zdjęcia i zmienił dane na fb na "Błażejewski Szczepan" dzień po zaginięciu
- Adam O. błyskawicznie kasuje na fb wszystkie wpisy dotyczące jego osoby, zostawia natomiast te dotyczące Adama Z.
- Adam O. praktycznie nie istnieje w Internecie - wygląda to jakby usunięto wyniki wyszukiwania z Google

#ewatylman
  • 62
A kto Ci powiedział, że on przyznał się?


@1korner: A gdzie to napisałem? Napisałem:

właściwie sam się obciążył.


Obciązył się tym, że
1. przyznał sie ze zeszli nad rzeke
2. że sie pokłócili
3. że ona wpadła do wody (a więc minimum nieudzielenie pomocy)

Nie daję wiary temu, że kryje prawdziwego sprawcę. Nic jak dotąd na to nie wskazuje.
Nikt z nimi nie szedł, żadna kamera nie odnotowała jakiegoś przekazania Ewy
@mixplus: tak, to jest świetny wpis - nie przeczę, ale pod warunkiem, jak on NIE WIE. A jeśli został zastraszony, to wie, więc może się i spodziewać wizyty psiarni, więc nic nie wykminił ?