Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Co mnie wkurza #876327

Jedziesz sobie rano przed robotą lekko się spiesząc na stację, tankujesz za 20 cebulionów i idziezs do kasy
-Z dwójeczki proszę
A może napój energetyczny do tego ?
-Nie dziękuję
Polecam świeże bułki z mąki pełnoiarnistej
-Nie dziękuję tylko paliwo
Czy ma Pan naszą kartę stałego klienta?
-Nie mam
Możemy założyć, to potrwa tylko chwilę
-Nie jestem zainteresowany
Mamy płyn zimowy w promocji
-NIE DZIĘKUJĘ TYLKO PALIWO !
Paragon czy faktura vat ?
-PARAGON ! #!$%@? !
-Do widzenia
Do widzenia

NO ZESZ KURFA JEGO MAĆ, jak można tak męczyć człowieka z rana ?
To samo jak jedziesz pod dystrybutor a tam dzielnym krokiem zmierza w Twoim kierunku świeżo
upieczony student humanistyki i patrząc bojowym wzrokiem pyta się "zalać panu?"

  • 153
@Zawsze_Pomagam: Tak można męczyć, że oni też są w pracy, nie zaoferują ci tego i mogą ją spokojnie stracić, bo takie dostają wytyczne. Potem masz ocenę stacji, tajemniczych klientów itp itd, pretensje można mieć tylko do zarządu napewno nie do ludzi, którzy tam pracują. Bo wykonują swoją pracę najlepiej jak mogą, a jak się spieszysz, to wyjedź 5 minut wcześniej.

Jak mnie #!$%@?ą tacy ludzie jak ty, #!$%@? ludzie wykonują swoją
@Zawsze_Pomagam: przecież to że ktoś chce (a bardziej musi chcieć) zatankować za ciebie jest w porządku, mówisz żeby lał za pisiont i idziesz się już ustawić w kolejce do kasy, jedynie #!$%@? jak proponują żebyś lał 98 ultra super vervo kurvo zamiast zwykłej 95, ale zakładam, że oni muszą po prostu o to pytać, osobiście ich raczej nie obchodzi co zatankujesz

z kasjerami jest tak samo, nie ma co się na
NO ZESZ KURFA JEGO MAĆ, jak można tak męczyć człowieka z rana ?

@Dziambelll: @Zawsze_Pomagam: wiń korposystem. MIstrzowie marketingu z centrali wymyślają takie rzeczy i każdy pracownik na każdej stacji musi się temu podporządkować. Jak ktoś wyżej wspomniał - są regularne oceny indywidualne parcowników, które przekładają się na ocenę całej stacji. Jak pracownicy nie wyrecytują Ci serii pytań i propozycji, to oni i cała stacja na tym ucierpią, bo przytną