Wpis z mikrobloga

#plywanie #pokazforme #mirkokoksy i raczej #brakformy ale i tak atencja musi się zgadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°) drugi dzień regularnego pływania, dziś ledwe 25 minutek, przepłynąłem 250 metrów kraulem (basen 25m), poćwiczyłem odbicia od ścianki "na sucho" bez płynięcia i pod koniec kilka z płynięciem, coraz mi to lepiej idzie, wody łykam coraz mniej ale dalej mi nie idzie poprawne oddychanie podczas kraula przez co trzymam łeb nad wodą i męczę się o wiele szybciej ( ͡° ʖ̯ ͡°), od dziś niestety mały reset będzie ponieważ bieda mocno do wypłaty, ale po wypłacie kupuje miesięczny karnet i zaczynam wprowadzać plan w życie czyli
3x basen w tygodniu pon, śr, pt po lub przed pracą zależy od zmiany a jak mi się zacznie sezon na #szosa to będzie 3x basen + sobota rower.
n.....o - #plywanie #pokazforme #mirkokoksy i raczej #brakformy ale i tak atencja mus...

źródło: comment_0nTLw25TVxgaF1GFDNKP0lwll0FABAgn.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@gulamin: pływałem za dzieciaka i jak byłem jeszcze w polsce, potem około 3 lat przerwy i zero pływania aż do teraz, nadal niczym poza kraulem, na plecach i pieskiem pływać nie umiem :P
  • Odpowiedz
@nunczaqo: Ja w poniedziałek przeszlifowałem przez pół skrzyżowania bo złapałem w zakręcie gumę :) Żyję, jeżdżę dalej :) No wczoraj trzeba było już trochę uważać, bo rzeczywiście było widać, że asfalt się robi biały i śliski. Szczególnie na rondach. Dzisiaj też lecę, tylko jeszcze nie wiem o której :)
  • Odpowiedz