Wpis z mikrobloga

#famemma #bitasmietanka #!$%@? przeczytalem moze z 40 wpisow o reprezentantach waszego portalu dla stulejek, i nie moge z beki #!$%@? wytrzymac. lizecie dupe temu teemo czy jakos tak, piszecie ze powinien dostac walke w prime czy clout. a przypomnie ze chlop wazyl pewnie tyle co jaszczurowy i nunu razem wzieci, ciosy i kopniecia nunu zadawaly mu -1hp a jaszczurowego -2hp. taka prawda ze to zwykly gostek o normalnej wadze, chodzacy przynajmniej 2razy/tydzien na silownie by go #!$%@?, chwalicie go jakby ustal 3rundy po 3 minuty ze szpilka, tylko dlatego ze chlopek reprezentowal wasze miejsce walenia sobie wzajemnie konia i wyxywamia polaka i jego matki. o tym grubym wystrzelencu nie bede nic mowil bo chyba nawet wy wiecie co mozna o nim sadzic.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@zetkaMacius2009pl wlasnie stary oczekuje tego zeby mnie jakos zwyzywali, albo podali jakies argumenty z #!$%@? dlaczego go tak propsuja, bo chce sie posmiac. tych ludzi nie mozna brac na powaznie. albo maja po 40lat i wala konian do infliencerek, albo 20lat sa #!$%@? kozakami na wykopie a tak jak ten teemo #!$%@? irl. tak w internecie jechali szelige, a irl to morda na klodke i cichosza bo w #!$%@? jeszcze dostana. portal
  • Odpowiedz
@ziomsonpl2009: ja ten portal dluzej sledze niz innym sie wydaje i tu naprawde siedza chorzy umyslowo ludzie dlatego robie to co robie zeby sie posmiac najlepszy przyklad to jechanie po kazdym a potem lizanie dupy i sledzenie wszystkiego co sie dzieje albo nagla zmiana narracji najgorszy sciek w internecie jaki znajdziesz to tu
  • Odpowiedz
#!$%@? przeczytalem moze z 40 wpisow o reprezentantach waszego portalu dla stulejek, i nie moge z beki #!$%@? wytrzymac.


@ziomsonpl2009: Michałku, ale sam tu siedzisz więc napisałeś na siebie autodiss. Masz w nicku 2009 co jest prawdopodobną datą twojego urodzenia i coś tam szczekasz myśląc, że jesteś zabawnym trollem. Prawda jest taka, że te wykopki po których jedziesz wyszły z przed komputera i niezależnie od ich kondycji, umiejętności i wyglądu bili
  • Odpowiedz
@ziomsonpl2009: No to ja Ci odpowiem apropo wpisu. Typek pokazał, że nie odpuszcza walki kiedy już się słania na nogach, chociaż by mógł tym jebnac jak Odyn, który #!$%@? totalna kaszanę. Trzeba mieć trochę charakteru i jaj walczyć z dwoma typami niezależnie od umiejętności, na totalnym zmęczeniu, za to szacunek dla gościa.
  • Odpowiedz