Wpis z mikrobloga

Czuj dobrze człowiek ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wczoraj wieczorem widziałem jak na osiedlowym parkingu cofała kobieta Toyotą Yaris. Miejsca miała mnóstwo, a mimo to wolała przywalić w nowe Audi. Przyklejona do przedniej szyby niczym glonojad. Obok mamusia, która pewnie twierdziła, że ma mnóstwo miejsca z tyłu...





#dziendobry #rozowepaski trochę #logikarozowychpaskow ale też #meskasolidarnosc #kolizja #motoryzacja
niew - Czuj dobrze człowiek (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wczoraj wieczorem widziałem jak na osiedl...

źródło: comment_3kXV6DlaroaCHARIhTbvTTcc8IID06g4.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@chudek: tak jest, poza tym lakierowane zderzaki to mega głupi trend - w końcu sama nazwa wskazuje cel ich istnienia. dla mnie samochód ma jeździć a nie wyglądać i śmieję się z ludzi kupujących jakieś kosmetyki samochodowe czy nakładających jakiś wosk, żeby się błyszczał jak psu jajca (dla tych, co by mnie zaraz zjechali bo co mnie to obchodzi - oczywiście to ich pieniądze, samochód i czas i nic mi do
  • Odpowiedz
@niew: Jak w ogóle "Yariski" można nie ogarniać, to ja nie wiem. Leciutko prowadzi się to autko, a do parkowania idealne. Co do milimetra można zaparkować.
  • Odpowiedz
Nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania, wooow. Jak wychodziłem z pracy było 800 plusów, teraz ponad 2x tyle - odniosę się do tego w kolejnym wpisie.

Jak nie wszystkim odpisałem na komentarze, to przepraszam. Staram się na ile mi wolny czas pozwala.

@VGT: Racja, ale ja widziałem to zdarzenie, i tak jak pisałem - liczę się z wszelkimi konsekwencjami z tym powiązanymi. Jak tylko będę miał wolny czas i będzie taka
  • Odpowiedz
@meretz: Chłopie, wiesz ile tam miejsca było?! Ja nie wiem sam jak one to zrobiły. Zamiast delikatnie skręcić w jedną czy w drugą stronę, to one jechały centralnie na wyprostowanych kołach, prosto na to Audi.

@szczemat: Współczuję cumplu... Niestety nadal jesteśmy w zdecydowanej mniejszości. (,)

@wapserdak: Ja #!$%@?ę, drugi taki komentarz. Nie, nie robię tego dla żadnego gratisu, czy nagrody. Jak już pisałem, na brak
  • Odpowiedz
Spotkało mnie prawie to samo. Finał trochę inny. U mnie jedną ze stron był autobus dużej firmy, a z drugiej podobnie jak u kolegi Audi zaparkowane obok. Też wrzuciłem kartkę za wycieraczkę. Moja z dopiskiem "Powodzenia!". Minął rok, a ja dostałem...

  • Odpowiedz
@niew: prawilne zachowanie! :) Naprawdę się chwali. Sam widziałem jak babka cofając (miała czujniki parkowania!!!) uderzyła lekko w malucha i zbiła mu światła. Ta na szczęście wyszła z samochodu i chyba coś tam spisała i wstawiła za wycieraczkę.

Inna sytuacja, przechodzę parkingiem pod centrum handlowym, patrzę jakiś gościu chce wejść do swojego samochodu. Drzwi ma dość krótkie i spokojnie gdyby chciał to by się zmieścił, ale ten otworzył jak
  • Odpowiedz
@niew: Wiesz, ryska nie jest duża i wygląda na to, że ktoś specjalnie kluczem mi zrobił. Ale samochód zmieniłem niedawno. Tak się składa, że dbam o rzeczy, które są w moim posiadaniu i strasznie denerwuje mnie, gdy ktoś tego nie szanuje... Oby więcej takich ludzi jak Ty. Sam kiedyś pomogłem facetowi w podobny sposób jak Ty.
  • Odpowiedz
@szczemat: To najbardziej #!$%@?... Że wiesz o tym, że to może być celowe działanie... Tym bardziej, że dopiero co zmieniłeś autko. Ja tak samo dbam o rzeczy, wszystkie - samochód, ubrania, telefon. Trochę jestem pedantem i wkurza mnie, jak coś się z nimi stanie, a zwłaszcza nie z mojej winy (ktoś zarysuje auto, pobrudzi koszulę winem, czy używa mojego prywatnego telefonu).

Szkoda, że nikt się nie przyznał w Twoim przypadku mireczku...
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: Pisałem o tym w komentarzach, ale jest tego całkiem sporo, więc mogłeś się nie dokopać. Po pierwsze, kojarzyłem, że to auto stoi u nas na osiedlu dość często, więc małe prawdopodobieństwo było, że więcej bym nie zobaczył samochodu/właściciela. Po drugie, choć to słaba wymówka - byłem spóźniony na spotkanie z #rozowypasek więc chciałem jak najszybciej jechać po nią, a potem po spotkaniu wrócić na osiedle i zrobić, co trzeba.

Tak,
  • Odpowiedz