Wpis z mikrobloga

Psychicznie chore #!$%@? !!!!!

#!$%@?Ć TO #!$%@? Z MOJEGO KRAJU !!! SPALIĆ,ZNISZCZYĆ,ZABIĆ!

Oblać wszystkich benzyną z balonu i spalić wszystkich.

Na końcu tej "parady" wszyscy grzecznie wchodzą do pomieszczenia i odkręcamy kurek z gazem . I świat jest lepszy.

BOG, HONOR, OJCZYZNA Na Sybir #!$%@?!!! A ta #!$%@? Holland niech dalej filmy o zydach robi.

ja bym do #!$%@?ów strzełał na ostro.

#!$%@? lewackie parówy #!$%@? wam w srenie żeby ostatni imigrant i pedał wam noge podstawił

#!$%@?ć pedałów #!$%@? #!$%@? #!$%@? jak spotkam

Wy #!$%@? należy wam się po kuli w potylicę i do dołu z wapnem,jesteście parówy zakałą naszego narodu nawet zwierzęta tak się nie zachowują jak wy cwele #!$%@? w mordę,#!$%@? każdego pedała niszczyć to cwelowskie ścierwo pluje na was #!$%@? pomioty

Spalić gejów !! Jedna bombka na każdą paradę równości na świecie = brak problemów i obaw o to, że dzieci będą wychowywane przez takie niekonwencjonalne potwory !

I do tunelu wrzucić kilogram C4 !!!

02:25 nie dość że pedał to jeszcze zdechnie na raka hahahahhaha

Nie utożsamiam się z dresami, ale wg mnie powinni wam tam wiechać i spuścić taki #!$%@?, żebyście się nauczyli do czego służy dupa.

dewiatow z piorkiem w kiszce stolcowej powinno sie leczyc przymusowo a nie dawac prawo sodomia jest zboczeniem z tym sie czlowiek nie rodzi takiego stwarza go spoleczenstwo ktore do tych czynow przyzwala

Chore psychole i #!$%@?. Akurat teraz powinien się nam przydać Hitler.

zboczeńce pederaści do pieca 

Pedały do gnoju ! Mendy społeczne i tyle !

#!$%@? Z POLSKI #!$%@? HOMOSIE #!$%@? !!!!! SPALIC I ZABIC #!$%@? TO GOWNO !!!!!!!!!

A byli w tunelu wystarczyło było tam tylko #!$%@?ć gaz XD


To tylko część komentarzy pod filmikiem @rezyserzycia (mające sporo plusów). Mordowanie, wsadzanie do obozów, pieców... nic nowego. Ale przecież coś takiego jak homofobia nie istnieje... Swoją drogą ciekawe, że są tam też komentarze w stylu "W Polsce nie ma homofobii i nietolerancji"...


#lgbt #homoseksualizm #homofobia #neuropa #4konserwy
  • 60
  • Odpowiedz
@artpop: homoseksualizm to choroba psychiczna wyróżniana przez wybitnych lekarzy i psychiatrów od XIX w. i znormalizowana pod naporem dewiantów, którzy uciekali się do gróźb i manifestacji zakłócających przebieg zjazdów psychiatrów amerykańskich.
  • Odpowiedz
@vctssxpz:

homoseksualizm to choroba psychiczna wyróżniana przez wybitnych lekarzy i psychiatrów od XIX w

i znormalizowana pod naporem dewiantów, którzy uciekali się do gróźb i manifestacji zakłócających przebieg zjazdów psychiatrów amerykańskich.


o w tym.
  • Odpowiedz
@artano: masa argumentów jak zwykle. Pewnie uznajesz elitaryzm języka angielskiego i źródeł homofilnych to czytaj opracowanie sztandarowego "Homosexuality and American Psychiatry: The Politics of Diagnoses":

Dr. Bayer says that the first attack by homosexual activists against the APA began in 1970 when this organization held its convention in San Francisco. Homosexual activists decided to disrupt the conference by interrupting speakers and shouting down and ridiculing psychiatrists who viewed homosexuality as a
  • Odpowiedz
@artpop: Dziwisz się? Przecież takie twory jak to z 0:50 się celowo stylizują tak, żeby budzić kontrowersje i wyglądać jak najdziwniej. W sumie to nigdy nie mogę zrozumieć po cholerę środowiska LGBT eksponują coś takiego; jedyny efekt jest taki, że ludzie którzy nie mogą się do końca zdecydować po której stronie barykady stanąć, teraz na pewno staną po tej drugiej. Good job.
  • Odpowiedz
@vctssxpz: Zapraszam do poczytania o co chodziło w "głosowaniu":

Choroba przez głosowanie

To jeden z częściej pojawiających się argumentów w dyskusji z osobami niechętnymi homoseksualistom, wykorzystywany przez nich przy wielu okazjach. Opiera się on na przekonaniu, że usunięcie homoseksualizmu z listy chorób przez APA zostało podjęte tylko i wyłącznie na podstawie głosowania członków tego stowarzyszenia, przez co nie jest obrazem naukowej prawdy, a jedynie dowodem nacisków “lobby homoseksualnego”. Niektórzy wspominają także
artpop - @vctssxpz: Zapraszam do poczytania o co chodziło w "głosowaniu": 

 Choroba...

źródło: comment_7rc7BkiP2RzOFJYdjBDHbibRpFS6MgT7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Salieri_: Bez żadnego porównania wolę drag queens, które nikogo nie krzywdzą, a ich wygląd to po prostu sztuka sceniczna, od konserwatywnej patologii fapującej o możliwościach zabijania innych. (już nie pisząc, że DQ to nie jest nawet 0.1% parady).
  • Odpowiedz
@artpop: o głosowaniu nic nie pisałem a o zdarzeniach sprzed, które skrzętnie pominąłeś jak typowy lewak. Tekst mój pochodzi z http://www.freerepublic.com/focus/news/1172711/posts i jest streszczeniem homofilnej książki wymienionej wcześniej. Twój tekst o głosowaniu i historii dodatkowo jest nierzetelny, ale pasuje pod tezę więc lewacka logika pozwala go wykorzystać dx
@artano: i co to ma wyjaśnić odnośnie zastraszania psychiatrów, które miało miejsce? Że nie miało miejsca? #lewackalogika
@cvbnm: od kulturowego umocowania
  • Odpowiedz
@artpop: nie rozumiesz nic a nic lewaku wstrętny. Udowodnij, że opis książki Bayera jest niewłaściwy, bo zalinkowany tekst nic nie wspomina o Kameneyu i jego wyczynach ani o Gay Liberation Front ani o innych rzeczach, jak na tej stronie edukacyjnej jest to wspomniane

Homosek­su­alni akty­wiści postanow­ili użyć tech­nik społecznego protestu w celu zmi­any diag­nozy [1]. W 1970 i 1971 roku doprowadzili do zakłóce­nia prze­biegu dorocznych spotkań Amerykańskiego Towarzystwa Psy­chi­a­trycznego [3].

Na
  • Odpowiedz
@artpop: Ja też, ale to nie jest odpowiedź na pytanie. Myślałem że ich celem jest uzyskanie akceptacji, a nie jakaś otwarta wojna z ludźmi o innych poglądach i jak najskuteczniejsze prowokowanie "konserwatywnej patologii". Myślisz że czemu tylu ludzi jest przeciwko homosiom? Właśnie dlatego, że nie są kojarzeni jako normalni ludzie o po prostu innej orientacji, tylko jako jakaś banda dziwadeł. I tu nie chodzi o to że takie osoby spotykają się
  • Odpowiedz
Szkoda mi tych ludzi... Utożsamiają się ze swoją chorą osobowością, zamiast ją leczyć i żyć, jak normalny, zdrowy człowiek. W dodatku manifestują swoje skrzywienie umysłowe i domagają się legalnych ślubów, czy rodzin. Każdy ma prawo żyć jak chce, ale żeby manifestować to, na wszelkie sposoby, to dla mnie lekka przesada. Jestem tolerancyjny, ale wszystko ma swoje granice. Przykro mi to mówić, ale dla większości z nich, już nie ma ratunku...

Jestem tolerancyjny,
  • Odpowiedz
lewaku wstrętny.


@vctssxpz: Thanks

jak na tej stronie edukacyjnej jest to wspomniane


@vctssxpz: Homoseksualizm edu, strona edukacyjna xD. Nawet nie mam ochoty ci tłumaczyć jak bardzo propagandowy jest ten portal.
  • Odpowiedz