Wpis z mikrobloga

Psychicznie chore #!$%@? !!!!!

#!$%@?Ć TO #!$%@? Z MOJEGO KRAJU !!! SPALIĆ,ZNISZCZYĆ,ZABIĆ!

Oblać wszystkich benzyną z balonu i spalić wszystkich.

Na końcu tej "parady" wszyscy grzecznie wchodzą do pomieszczenia i odkręcamy kurek z gazem . I świat jest lepszy.

BOG, HONOR, OJCZYZNA Na Sybir #!$%@?!!! A ta #!$%@? Holland niech dalej filmy o zydach robi.

ja bym do #!$%@?ów strzełał na ostro.

#!$%@? lewackie parówy #!$%@? wam w srenie żeby ostatni imigrant i pedał wam noge podstawił

#!$%@?ć pedałów #!$%@? #!$%@? #!$%@? jak spotkam

Wy #!$%@? należy wam się po kuli w potylicę i do dołu z wapnem,jesteście parówy zakałą naszego narodu nawet zwierzęta tak się nie zachowują jak wy cwele #!$%@? w mordę,#!$%@? każdego pedała niszczyć to cwelowskie ścierwo pluje na was #!$%@? pomioty

Spalić gejów !! Jedna bombka na każdą paradę równości na świecie = brak problemów i obaw o to, że dzieci będą wychowywane przez takie niekonwencjonalne potwory !

I do tunelu wrzucić kilogram C4 !!!

02:25 nie dość że pedał to jeszcze zdechnie na raka hahahahhaha

Nie utożsamiam się z dresami, ale wg mnie powinni wam tam wiechać i spuścić taki #!$%@?, żebyście się nauczyli do czego służy dupa.

dewiatow z piorkiem w kiszce stolcowej powinno sie leczyc przymusowo a nie dawac prawo sodomia jest zboczeniem z tym sie czlowiek nie rodzi takiego stwarza go spoleczenstwo ktore do tych czynow przyzwala

Chore psychole i #!$%@?. Akurat teraz powinien się nam przydać Hitler.

zboczeńce pederaści do pieca 

Pedały do gnoju ! Mendy społeczne i tyle !

#!$%@? Z POLSKI #!$%@? HOMOSIE #!$%@? !!!!! SPALIC I ZABIC #!$%@? TO GOWNO !!!!!!!!!

A byli w tunelu wystarczyło było tam tylko #!$%@?ć gaz XD


To tylko część komentarzy pod filmikiem @rezyserzycia (mające sporo plusów). Mordowanie, wsadzanie do obozów, pieców... nic nowego. Ale przecież coś takiego jak homofobia nie istnieje... Swoją drogą ciekawe, że są tam też komentarze w stylu "W Polsce nie ma homofobii i nietolerancji"...


#lgbt #homoseksualizm #homofobia #neuropa #4konserwy
  • 60
  • Odpowiedz
@artpop: Histeryzujesz. Internetowe komentarze to żaden miernik. Równie dobrze można by zrobić taki zbiór komentarzy na dowolnie wybrany temat: właścicieli psów, właścicieli kotów, działkowców, taksówkarzy itp., a przecież nikt nie pisze o taksówkarzofobii, czy działkowcofobii.
  • Odpowiedz
@artpop: bla bla bla. Masz bibliografię i się do niej odnieś. Ja homofilnych źródeł nie odrzucam od razu, polecam robić podobnie, chyba że jak typowy lewak nie potrafisz znieść zdania innej osoby.
  • Odpowiedz
Równie dobrze można by zrobić taki zbiór komentarzy na dowolnie wybrany temat: właścicieli psów, właścicieli kotów, działkowców, taksówkarzy itp.


@grazwydas: pokaż mi thread w ktorym ludzie pisza ze paliliby w piecu działkowców
  • Odpowiedz
@artpop: O ile nie popieram takiego mentalnego dna jakie reprezentują osoby komentujące ten filmik to uważam, że środowisko LGBT promuje się aż nadto. Jeżeli uważasz, że nie posiadają praw takich jak każdy obywatel to mi je wymień. I piszę tu jako jednostka, a nie para lub związek. Bo prawa w przypadku małżeństwa to przywileje, które otrzymują jako komórka społeczna która prowadzi do zwiększenia demografii itp. itd.
  • Odpowiedz
@artpop: Oj jak ja nie dzierże pedałów, biegają i się obnoszą swoją seksualnością. Jeżeli człowiek jest w stanie opisać siebie jednym słowem to jest najprawdopodobniej na dnie. Co innego homoseksualiści, znam paru i to równi goście.
  • Odpowiedz
Bo prawa w przypadku małżeństwa to przywileje, które otrzymują jako komórka społeczna która prowadzi do zwiększenia demografii itp. itd.


@krasecz: Czekałem aż ktoś to napisze. Czyli osoby bezpłodne i nie chcące mieć potomstwa nie powinny mieć prawa zawierania związku małżeńskiego.
  • Odpowiedz
@JestPodatekCzyNie: Tu raczej chodzi o możliwość posiadania, a nie sam fakt zwiększenia demografii. Nikt nie spisuje intercyzy na dziecko czy osiem. Nie można nikogo do tego zmuszać. A przywileje zostały ustanowione właśnie dla osób które będą miały dzieci i zwiększały demografie. A to że osoby nie spełniają swojej roli to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@artpop: teksty w tym stylu można znaleźć właściwie na temat każdej grupy. Wegetarian, ateistów, katolików, osób z depresją itd. Ale z jakiegoś powodu to grupy homo upodobały sobie w internecie granie tych biednych i okropnie pokrzywdzonych. Serio, chyba zacznę działać na rzecz osób z niską samooceną i depresją, po tych też się często jeździ w stylu "umarłbyś w końcu".

  • Odpowiedz
@krasecz:

O ile nie popieram takiego mentalnego dna jakie reprezentują osoby komentujące ten filmik to uważam, że środowisko LGBT promuje się aż nadto. Jeżeli uważasz, że nie posiadają praw takich jak każdy obywatel to mi je wymień. I piszę tu jako jednostka, a nie para lub związek. Bo prawa w przypadku małżeństwa to przywileje, które otrzymują jako komórka społeczna która prowadzi do zwiększenia demografii itp. itd.


A co ty kurna Nicolae
  • Odpowiedz