Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. W jakim banku założyć konto główne, na które przelewał będę swoje wynagrodzenie? Jaki bank jest na tą chwilę najbardziej godny polecenia?
Głównie chodzi mi o przejrzysty interfejs, dobrą aplikacje mobilną. Dobrze byłoby gdyby wypłaty z bankomatów były za darmo, ale nie mam parcia, aby konto było darmowe..
Migruje z #mbank . Generalnie byłem zadowolony z usług, jednak stale jestem utwierdzany w przekonaniu, że mają mnie w poważaniu. Od 18 grudnia czekam na rozpatrzenie reklamacji w sprawie połknięcia przez wpłatomat mBanku moich pieniędzy. Środki nie zostały zaksięgowane do dziś, mimo że dostałem potwierdzenie wpłaty. Uważam, że skoro wpłatomat należy do mbanku, jest umieszczony w ich placówce i mam potwierdzenie wpłaty, to takie sprawy powinny być rozpatrywane szybciej, a na razie jestem zwodzony i ignorowany. Najpierw była mowa ze całość zamknie się w trzech dniach, potem że w siedmiu, teraz słyszę o trzydziestu. Nawiasem - dzięki @ZespolmBanku za skomplikowanie zakupów przedświątecznych.
Podsumowując - jaki bank wybrać? Myślałem o ING, warto? Może jakiś inny? Z góry dzięki za rady :)
#banki #bankowosc #ing #mbank #bank #kontobankowe
  • 24
  • Odpowiedz
@Reggy: sam szykuję się do przenosin bo mnie denerwuje parę innych rzeczy w ING, ale robienie tego miesiąc przed praktycznie pewną zmianą cennika trochę mija się z celem, lepiej już poczekać aż to będzie jasne.
  • Odpowiedz
@Reggy: opłaty to zresztą niewielki problem gdyby tylko dany bank działał sprawnie, rozwiązywał problemy, itp., wtedy chętnie zapłacę. Gdybym jednak miał korzystać z czegoś pokroju mbanku czy innego banku ulegającego mbankoidyzacji to chyba musieliby mi oni dopłacać zamiast ja im ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz