Wpis z mikrobloga

dobra jako że stać mnie było na drogi materac ale na ramę do łóżka już nie to postanowiłem iść po najmniejszej linii oporu i chce zrobić najbardziej oklepane i hipsterskie łóżko jakie można mieć czyli zdobyć 4 epalety i na nich jebnąć materac. ktoś miał takie rozwiązanie? jak to się sprawdza w codziennym życiu, czy jest w miarę stabilne i deski się nie gną i da się na tym normalnie spać. (pomijam wszelkie przygotowanie epalet bo zamierza je łączyć trytytkami i później owinąć strechem żeby uniknąć drzazg - taka wstępna koncepcja jak nie zadziała będę myślał dalej ale w sumie co tu ma nie działać skoro trytytki łączą wszystko a strech zabezpiecza ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#lozka #lozkaboners #sen #spanie #kombinacjealplejskie #diy #drewno #drewniananogapirata #studenckibudzet #studentprawa #transport
  • 4
zamierza je łączyć trytytkami i później owinąć strechem


@xsiekierax: nie będzie Ci to przepuszczało powietrza. Nie lepiej wyszlifować? Ja miałam materac na niepołączonych paletach nawet i wszystko elegancko i nic się nie ruszało i nie łamało.
@kendi: materac mam 160x200 paleta to 80x120 więc 4 palety dają 160x240 alkurat w długości te 40 cm to nie problem da się coś z tym zrobić ;) lub można ustawić w nogach jedną palete w poprzek poprzek i wychodzi 160x200 z dziurą 80x40 cm w którą można wstawić wyciętą połówkę palety albo coś innego ;)