Wpis z mikrobloga

@Schulz: ech, niby w tym pastebinie co oni podali jest połączenie z http://yuiko.science, stroną należącą do Aareksia, pytanie co ten .js robi(ł) - czy zbiera statystyki o betach, czy może naprawdę wysyła coiny

nick konta na które miał skrypt wysyłać coiny nazywa się "It's all about Nightcore" - powiązania z animu, hm?

również plik ze skryptami który @Aareksio wstawił pokazuje dwa malware'y na VirusTotalu - niech ktoś je sprawdzi na
  • Odpowiedz
@Aareksio: Wiesz, na reddicie jak i tutaj sprawa dopiero świeża, po prostu ciekawi mnie skąd to się wzięło w Twoim kodzie czy to po prostu jakieś pomówienia?
  • Odpowiedz
@Aareksio: Ale to wytłumacz chociaż, jak ktoś przebił się na repository i wrzucił update ze scamem, bo sam osobiście średnio Gita rozumiem. :<

Chciałem Cię bronić, bo robiłeś dobrą robotę woluntaryjnie. Przeżyłem, że skrypt wysyła coiny do konta, które było ostatnio zalogowane rok temu. Ale jestem pełen wątpliwości, bo przez usunięcie JSa z Twojej strony nigdy nie dowiem się, co tam tak naprawdę było :/ Nie założyłem od razu że to
  • Odpowiedz