Wpis z mikrobloga

nie polecam naprawabroni.pl aka topgun. zrobienie cerakote-karabinu mialo trwac do dwoch tygodni. po czterech tygodniach okazalo sie ze nawet go nie tkneli mimo ciaglych zapewien telefonicznych ze wszystko idzie w dobrym kierunku. na deser - juz w trakcie "realizacji" zlecenia podniesli cene z ~1200 na 1900 i zapewniali ze juz wszystko jest na wykonczeniu i tylko do drobnych poprawek.

jutro mialem rozdawac strzelanie z tej zabawki zgodnie z moim #rozdajo na mirko.

teraz dzieki naprawabroni.pl aka topgun jestem w czarnej dupie przed mirkami + widzami + firma ktora zasponsorowala karabin + firma ktora zasponsorowala wykonczenie w cerakote + firma ktora miala przywiezc ciekawe cele...

na szczescie od wczoraj nad karabinem siedzi juz inny podwykonawca (nie rusznikarz) i projekt powoli nabiera ksztaltu. realizacja mojego rozdawnictwa i filmu potrwa nieco dluzej. bede musial sie przebukowac na inny termin z mirkami ktorzy chcieli z tej unikalnej zabawki #!$%@? :G

#bron #gorzkiezale #oswiadczenie #rusznikarstwo #cerakote #csgo #januszebiznesu
BrzydkiBurak - nie polecam naprawabroni.pl aka topgun. zrobienie cerakote-karabinu mi...

źródło: comment_4cIyMTvoFNPz5HtLeS8eaq5VnxtLr7Zy.jpg

Pobierz
  • 16
@Migfirefox: projekt powstaje przy wspolpracy z kilkoma podmiotami i nie moge podawac szczegolow wykonczenia broni przed "oficjalna premiera".


@Ingvarr100th: plan byl taki ze z broni tej bedzie mogl strzelac kazdy kto skorzysta z uslug odpowiedniej firmy/strzelnicy i ze bedzie ona zabierana na rozne imprezy jutubowe/growe. niestety naprawabroni.pl aka togun nie dal rady zrobic wykonczenia w ceramicznych powlokach - zamiast tego projekt powstaje w "zastepczych technologiach" i nie sa one rownie