Wpis z mikrobloga

@Fuzuyaku: no i wytłumacz mi czemu wybrałeś akurat #!$%@? tę rasę? Co Cię do tego skłoniło? To że mają #!$%@?ą psychikę? To że mają skłonności do agresji? To że w genach mają zapisane, że są nieobliczalne?
I co mi odpowiesz, że Twój piesio to nigdy nikogo nie ugryzł więc na pewno nic nie odwali? Myślisz że ofiary ataków takich psów nie myślały w identyczny sposób? Nikt nie wychodził z założenia, że
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer Czy ty w ogóle masz pojęcie o tej rasie i ogólnie o psach, hodowli psów, genetyce itp. czy bazujesz wyłącznie na swoim przekonaniu, które - tu muszę cię zmartwić - jest fałszywe i stereotypowe?
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer na samym wstępie zapytam. Zmieniłeś pampersa? Podtarles dupe po tej srace z komentarza? Ogólnie miałem w zamyśle odpisać Ci jakoś w miarę konstruktywnie na Twoje wypociny ale uznałem, ze to byłoby dla mnie za dużo. Pozdrawia właściciel 35kg amstaffa ;)
  • Odpowiedz
@Fuzuyaku: Niby śmieszkujesz, ale taka jest prawda. Nie ma racjonalnego wytłumaczenia, dlaczego ktoś wybiera te rasy. Oby ludzie regularnie Cię #!$%@? za puszczenia tego wynaturzenia bez kagańca :)
  • Odpowiedz