Wpis z mikrobloga

Bez problemu, pisałem ogólnie. Czasami jak jest bardziej natarczywy pies, a ona się ze mną bawi w psim parku piłką albo szarpakiem to odgoni psa łapami
chłopie wszystkie te pitbulle, amstaffy, bulteriery są #!$%@? i koniec kropka.

A Ty tak się znasz że nawet nie wiesz jak się bulterier pisze xD Typowy wykopek znawca się odezwał.


@4mmc-enjoyer: Dziwne, że niemieccy naukowcy nie potrafili wykazać w badaniach większej agresywności bulterierów od goldenów czy labradorów ale wykopek wie lepiej bo pies wygląda groźnie. Tfu na ciebie januszu. Masz dokształć się i zamknij szczekać:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S155878780700264X

O ile możesz znaleźć wiele
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: wiadomo że bulterier nie będzie szedł łeb w łeb z pitbullem (zjebem najgorszym), ale w statystykach też figuruje. A to, że jest go tak mało, bo nikt normalny nie chce takiej abominacji, wyglądającej jak niedorozwinięty zwierz to już inna sprawa. Czytałeś na jakie potrzeby został bulterier wymyślony? Też #!$%@? mi powiesz że walk psów tam nie było?
@surlin: To jeszcze swoje wyniki odnieś do liczby populacji danego psa. Bo Labrador Owczarek Niemeicki to najpopularniejsze rasy psa na świecie

@Yurakamisa: To nie są moje wyniki, tylko prace, jeżeli dobrze pamiętam, z prace klinicznych i kazuistycznych Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz z Uniwersytetu Jagielońskiego.konkretnie z archiwum medycyny sądowej i kryminologii.

Wy cały czas podnosicie, niepoparte niczym innym jak wyłącznie własnymi wyobrażeniami (najprawdopodobniej na podstawie filmów i clickabjtowych artykułów).

Ilu znasz