Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Domyślam się, że powinienem też do tego naskrobać parę słów...
Chodzę do liceum Mickiewicza w Warszawie, moja studniówka odbyła się 9 stycznia tego roku i postanowiłem zabrać na nią swoją drugą połówkę. Jako jedyna taka para na studniówce zrobiliśmy sobą niemałą sensację, ale w pozytywnym sensie. Jedna fotografka nawet sobie nas upatrzyła i ciągle nam robiła zdjęcia... Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie przyjęci, a w szkole po studniówce jedna z nauczycielek gratulowała mi odwagi za zabranie chłopaka na studniówkę.
Pozdrawiamy – Eryk i Arek

#lgbt #neuropa #ladnypan #studniowka #feels #licbaza #pokazmorde #modameska
Pobierz grave - Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Do...
źródło: comment_rBOeXHPy2Uh9zTcCG1q94PrpsF8sXVY6.jpg
  • 216
ale to ze jakis frajer caluje sie z jakims innym frajerem na moich oczach nie zdzierze...


@AndrewSzusty: Przykro mi że nie mogłeś uczestniczyć w spotkaniach rodzinnych z tego względu. Na pewno był to ogromny cios dla twoich rodziców i z tego co widać dla twej psychiki również...

Jestem muzułmaninem. Brzydzą mnie kobiety wychodzące z domu bez burki - to zwykłe puszczalskie szmaty, obraza dla każdego normalnego człowieka.
Zrozumcie - twarz, włosy, ciało kobiety są zarezerwowane dla jej męża. Wybryki natury włóczące się po ulicach zdegenerowanego Zachodu nie mają nic wspólnego z kobietami - to zwykłe zezwierzęcenie.
Jak chcecie pokazywać twarz to róbcie to w domu, nie w miejscu publicznym.
@Ginden:
Wyznaję hinduizm. Brzydza mnie te szmaty w których chodza muzułumanskie kobiety, ubranie które w zamyśle miało chronić przed upałem. I to Wasze bzykanie kóz i konkursy piekności dla nich. Swoją drogą co myslisz o tego typu kontaktach ze zwierzetami?