Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Domyślam się, że powinienem też do tego naskrobać parę słów...
Chodzę do liceum Mickiewicza w Warszawie, moja studniówka odbyła się 9 stycznia tego roku i postanowiłem zabrać na nią swoją drugą połówkę. Jako jedyna taka para na studniówce zrobiliśmy sobą niemałą sensację, ale w pozytywnym sensie. Jedna fotografka nawet sobie nas upatrzyła i ciągle nam robiła zdjęcia... Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie przyjęci, a w szkole po studniówce jedna z nauczycielek gratulowała mi odwagi za zabranie chłopaka na studniówkę.
Pozdrawiamy – Eryk i Arek

#lgbt #neuropa #ladnypan #studniowka #feels #licbaza #pokazmorde #modameska
grave - Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Do...

źródło: comment_rBOeXHPy2Uh9zTcCG1q94PrpsF8sXVY6.jpg

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
@grave: Ale ten opis to niepotrzebny. Szukasz atencji jako gej jak byś był jakimś dziwadłem z cyrku. jeżeli uważasz, że to normalne to się tak zachowuj a nie jak dziecko specjalnej opieki.
  • Odpowiedz
@grave:
esperacja seksualna z domieszką alkoholu czasem przynosi nieoczekiwane rezultaty. Miałem 19 lat, #tfwnogf ,zerowy kontakt z płcią przeciwną oprócz 'dzień dobry' do pani na kasie w Biedronce, generalnie jak rówieśniczki na mnie patrzyły to opuszczałem wzrok na ziemię i kręciłem stopą niczym 5-latek przyłapany na masturbacji. No właśnie, masturbacja, to był mój sposób na rozładowywanie napięcia seksualnego i powoli ujawniającej się desperacji, że jak to, 19 wiosen na karku mam
  • Odpowiedz