Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Domyślam się, że powinienem też do tego naskrobać parę słów...
Chodzę do liceum Mickiewicza w Warszawie, moja studniówka odbyła się 9 stycznia tego roku i postanowiłem zabrać na nią swoją drugą połówkę. Jako jedyna taka para na studniówce zrobiliśmy sobą niemałą sensację, ale w pozytywnym sensie. Jedna fotografka nawet sobie nas upatrzyła i ciągle nam robiła zdjęcia... Ogólnie byliśmy bardzo pozytywnie przyjęci, a w szkole po studniówce jedna z nauczycielek gratulowała mi odwagi za zabranie chłopaka na studniówkę.
Pozdrawiamy – Eryk i Arek

#lgbt #neuropa #ladnypan #studniowka #feels #licbaza #pokazmorde #modameska
grave - Hej, chciałem się podzielić zdjęciem z moim chłopakiem z mojej studniówki. Do...

źródło: comment_rBOeXHPy2Uh9zTcCG1q94PrpsF8sXVY6.jpg

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
chcesz isc w strone szwecji gdzie to jest uwazane za norme?


@AndrewSzusty: A niby co takiego strasznego stanie się jeżeli związki jednopłciowe będą uważane za normę?
Wzrośnie nam przestępczość, spadnie PKB, więcej osób zacznie żyć na skraju ubóstwa, ucierpi innowacyjność gospodarki? Fun fact - wszystkie te wskaźniki w Szwecji wyglądają lepiej niż w Polsce.

Jedyna konsekwencja "pojscia w strone Szwecji" bedzie boldupy konserw i prawakow. Mentalnych troglodytow, ktorzy zawsze stali w
  • Odpowiedz
Jedyna konsekwencja "pojscia w strone Szwecji" bedzie boldupy konserw i prawakow. Mentalnych troglodytow, ktorzy zawsze stali w opozycji do rozwoju i postepu.


@frogfoot: zawsze stali w opozycji do rozwoju i postępu, aha.

Myślę, że tym razem odwołując się do natury nie popełniamy żadnego błędu. Zachowania tych dwóch gejów są obrzydliwe dla większości ludzi heteroseksualnych tudzież nie należy się dziwić, bo jest to nienaturalne.
  • Odpowiedz
@ghostface: to ja chyba jestem #!$%@?. Tak jak brzydzilbym sie seksu ze zwierzeciem, tak brzydzi mnie seks z drugim mezczyzna. Nic na to nie poradze ze gdy o tym mysle, zamiast podniecenia czuje obrzydzenie.
Powiesz ze jestem chory? Taki sie urodzilem.



  • Odpowiedz
to ja chyba jestem #!$%@?


@NYCBronx: najprawdopodobniej jesteś, ale tutaj po prostu wykazałeś się po raz kolejny swoją wyjątkowo niską inteligencją i brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@KokiX: jeżeli coś tak niewinnego jak całowanie wznieca u ciebie uczucie obrzydzenia to dalej uważam, że coś jest z tobą nie tak. A co jeśli całują się dwie dziewczyny? Tak samo cię skręca?
  • Odpowiedz