Wpis z mikrobloga

@Muficzer znalazł przedmiot, którego znaleźć był niepowinien.
Co jest z Wami nie tak, ludzie?! TEN SERWER NIE MIAŁ PREMIERY JESZCZE, WSZYSTKO ROBIMY OD ZERA, ZDARZAJĄ SIĘ BŁĘDY, GŁUPOTY, PROBLEMY. ALE CZEMU JESZCZE WY MUSICIE SIĘ DO TEGO PRZYCZYNIAĆ?
Po co? Po co utrudniać? Nie chcecie pomóc, żeby grać FAJNIE i PRZYJEMNIE? Serio, nie rozumiem.
@huffy #mirkots
naprawdę na dziś kosmos, to co się dzieje z Wami, z zachowaniem na jakiekolwiek zmiany które wprowadzamy. Wszystko źle, wszystko nie tak, wszystko fuj. No #!$%@?.
@Muficzer, jutro mozesz zgłosić się po konto, jak chcesz, dzisiaj masz zmieniony login i hasło.
źródło: comment_yW9Tx0q3jP2iA1Oie0PcIToEgxaB8GFp.jpg
  • 75
@marahin: Spoko bany :D zmienimy Ci login i hasło bo nie umiemy banować, długo by pisać ale mi się nie chce nawet bo chyba podziękuje za grę tutaj, nie miałem go przy sobie i zanim zdążyłem odpisać na 5000 pytań to dostałem bana (zmiane loginu i hasła) XDD
@marahin: Amatorka jak rzucacie sobie itemami z Chuffi i zostawiacie je w depo, teraz zganiajcie to na mnie bo to przecież moja wina że leżał "tak cenny item"

Mogłem się z tym nie pucować to bym miał sobie item ale nie... zgłosić coś wam to jeszcze bana dostanę :D

Co warto zauważyć na tym screenie to zaspamowaliście mnie w minute to nawet nie zdążyłem cokolwiek odpowiedzieć, pozdrawiam, spoko podejście bez spiny,
@Muficzer:

Amatorka jak rzucacie sobie itemami z Chuffi i zostawiacie je w depo, teraz zganiajcie to na mnie bo to przecież moja wina że leżał "tak cenny item"

#!$%@? jego mać, Ty jesteś poważny? Pierwszy raz się zdarzyło, żeby cokolwiek takiego się stało - przeoczenie, myślałem że podniosłem, a nie podniosłem. Został tam.

Mogłem się z tym nie pucować to bym miał sobie item ale nie... zgłosić coś wam to jeszcze
źródło: comment_Qi0Le0VNl7t6I1Nrz64MuH5jqRHNY1hS.jpg
@marahin: moze nastepnym razem jak juz bedzie ten server testowy, to wieksze updejty wrzucajcie tam na 2dni, niech kazdy(albo kilka osob wybranych komu chce sie sprawdzac bledy) ma mozliwosc zrobienia tam konta 300lvl~ nonpvp zeby mozna bylo biegac i sprawdzac bugi
@potrus7: ale to nie jest bug - po prostu item został niepodniesiony przez nas, przez nasz błąd. Gdyby oddał polubownie to by pewnie dostał cośtam, jak większości graczy dajemy jakieś grosze za znalezienie bota /buga mapy / cokolwiek, i sporo osób to powinno potwierdzić. Zobacz na screeny jak się zachowywał, jakie miał podejście.
@marahin: To było to powiedzieć a nie #!$%@?ć mi na PW, a tak było i nie mów mi że Chuffi mnie prosiła, bo mnie #!$%@?ła tam ostro, wklej chatlogi z naszego PW to zobaczymy kto tu koloryzuje.

Pytałem czy coś dostanę za to, to nie... super nagroda bulwo... super!
@Muficzer: nikt Ci nie #!$%@?ł na PW, ja nawet z Tobą tam nie pisałem, tylko od razu się do Ciebie teleportowałem. Jesteś chory? Nie mam zamiaru z Tobą więcej dyskutować, jest to wszystko żałosne i przykre, dawno takiej dawki raka nie dostałem jak przy próbie rozwiązania z Tobą problemu.

Oficjalnie, ostatecznie: dobranoc.
@marahin: Zależy jaki to przedmiot też, daj mu bana na 1 dzień, znajdź buga, a następnie bardziej analizujcie mapki, które dostajecie, oczywiście moje możecie pominąć, bo jestem zaufaną osobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marahin: Pierdu pierdu a głupiemu radość, przed chwilą pisałeś że Chuffi mnie prosiła, to napisałem jasno że na PW nie było tak grzecznie, a teraz to mi mówisz że tepnąłeś się do mnie tak o znienacka bo przecież jesteś jasnowidzem i stąd wiedziałeś że znalazłem czapkę.

Mogłem po prostu ją zatrzymać i nic byście mi nie zrobili, nikt by nic nie wiedział i chyba tak trzeba z wami postępować.

Przerasta was
@marahin: jeżeli jest to wasz błąd to trochę nie fajnie, że karacie. Jeżeli to jest jakiś bardzo wartościowy kapelusz to niech odda, w przypadku ferumbrasa np, a jak jakiś słaby item,którego nie da się dostać to niech zatrzyma
@Muficzer:
@Muficzer: >przerasta was ten serwer
Ciebie przerasta ludzki odruch i zachowanie sie w porządku. Wiedziałem, ze masz czapkę, bo Chuffi mi napisała, ja sie zajmuje serwerem od warsztatu i ja interweniuje w takich sytuacjach. Idź do psychologa, elo.
@zykythic: ale przeczytaj cały wątek. My PROSILIŚMY o oddanie, koleś nas olewał, zagroziliśmy ze ma ostatnia szanse na oddanie, nic nie zrobił, dostał kicka - nic, no to trzeba było zareagować bardziej brutalnie. Nie możemy przecież tak w nieskończoność.
@marahin: za taką akcję powinniście być zddosowani xD nie ma to jak karać gracza za powiedzenie o bugu lol, byłem community managerem w kilku większych polskich otsach i paru zagranicznych (głównie rpg custom) (nazw nie będę wymieniał) i takie rzeczy robi się inaczej, eh amatorzy.
Czytam ten wątek i nie dowierzam

Przerasta was ten serwer po woli widzę.


@Muficzer: Masz ty rozum i godność człowieka? Fanowski serwer, ludzie poświecają swój cenny czas żeby społeczność mirko mogła przyjemnie spędzić razem czas w grze, ale znajdzie się grupka osób, która wręcz TESTUJE moderację na wszystkie strony. Narzekania, wyzywanie, szukanie dziur w całym.

Nie rozumiem i nie chcę zrozumieć. Przykro mi jedynie z powodu Marahina i Chuffi i życzę
@nunczaqo: przeczytaj cały post jeszcze raz. To nie był bug, gracz nie chciał nam go oddać, prosiliśmy grzecznie, ostrzegaliśmy i upomnielismy, żeby oddał bo już tracimy cierpliwość a jesteśmy w pospiechu. Nic, dalej jakies dziwne teksty, pouczenia z jego strony. Dostał kicka - nic. Nie wiem na jakich serwerach byłeś, ale tam gdzie ja adminowalem jeśli ktoś nie respektuje upomnienia moderacji i regulaminu - dostaje karę.
@nunczaqo: To jest przecież serwer fanowski, a nie jakaś profesjonalna organizacja. Liczymy chyba tutaj na uczciwość mirków, czy już nawet na tyle nie można? 99% poprosza przez GM'a o oddanie przedmiotu by go oddała i nie robiła problemów, ale znajdzie się jeden, który się targuje, bo przecież jemu się należy, ale jak to, wolny rynek. Jest regulamin i porządek musi być.
@zykythic: nic istotnego, nie pamietam nazwy, ale do niczego nie służy - po prostu niedostępny w grze i traktowany jako wyróżnienie / nagroda za jakies wyjątkowe osiągniecie.
@marahin: serio jakiś medalik pewnie i o to spinacie dupę? Z jednej strony nie fajnie, że znalazł itemek poprzez błąd, a z drugiej robić o taką pierdołe gównoburze? Kogo to interesuje, że on będzie mieć jakieś gówienko, które nic nie daje.
@Muficzer:
Mogłem po prostu ją zatrzymać i nic byście mi nie zrobili, nikt by nic nie wiedział i chyba tak trzeba z wami postępować.


@Muficzer: Ło #!$%@? miałbyś czapkę. Za parę #!$%@? pikseli taką gównoburze rozkręcać i zawracać dupę. Była pomyłka, przez przypadek trafiło na ciebie i ją podniosłeś, zamiast oddać to jakieś sraki urządzasz. Jakbyś był w porządku to byś oddał bez gadania. Zresztą długo byś się nie nacieszył tą czapką,