Wpis z mikrobloga

@Muficzer znalazł przedmiot, którego znaleźć był niepowinien.
Co jest z Wami nie tak, ludzie?! TEN SERWER NIE MIAŁ PREMIERY JESZCZE, WSZYSTKO ROBIMY OD ZERA, ZDARZAJĄ SIĘ BŁĘDY, GŁUPOTY, PROBLEMY. ALE CZEMU JESZCZE WY MUSICIE SIĘ DO TEGO PRZYCZYNIAĆ?
Po co? Po co utrudniać? Nie chcecie pomóc, żeby grać FAJNIE i PRZYJEMNIE? Serio, nie rozumiem.
@huffy #mirkots
naprawdę na dziś kosmos, to co się dzieje z Wami, z zachowaniem na jakiekolwiek zmiany które wprowadzamy. Wszystko źle, wszystko nie tak, wszystko fuj. No #!$%@?.
@Muficzer, jutro mozesz zgłosić się po konto, jak chcesz, dzisiaj masz zmieniony login i hasło.
marahin - @Muficzer znalazł przedmiot, którego znaleźć był niepowinien. 
Co jest z W...

źródło: comment_yW9Tx0q3jP2iA1Oie0PcIToEgxaB8GFp.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@marahin: moze nastepnym razem jak juz bedzie ten server testowy, to wieksze updejty wrzucajcie tam na 2dni, niech kazdy(albo kilka osob wybranych komu chce sie sprawdzac bledy) ma mozliwosc zrobienia tam konta 300lvl~ nonpvp zeby mozna bylo biegac i sprawdzac bugi
  • Odpowiedz
@potrus7: ale to nie jest bug - po prostu item został niepodniesiony przez nas, przez nasz błąd. Gdyby oddał polubownie to by pewnie dostał cośtam, jak większości graczy dajemy jakieś grosze za znalezienie bota /buga mapy / cokolwiek, i sporo osób to powinno potwierdzić. Zobacz na screeny jak się zachowywał, jakie miał podejście.
  • Odpowiedz
@marahin: To było to powiedzieć a nie #!$%@?ć mi na PW, a tak było i nie mów mi że Chuffi mnie prosiła, bo mnie #!$%@?ła tam ostro, wklej chatlogi z naszego PW to zobaczymy kto tu koloryzuje.

Pytałem czy coś dostanę za to, to nie... super nagroda bulwo... super!
  • Odpowiedz
@Muficzer: nikt Ci nie #!$%@?ł na PW, ja nawet z Tobą tam nie pisałem, tylko od razu się do Ciebie teleportowałem. Jesteś chory? Nie mam zamiaru z Tobą więcej dyskutować, jest to wszystko żałosne i przykre, dawno takiej dawki raka nie dostałem jak przy próbie rozwiązania z Tobą problemu.

Oficjalnie, ostatecznie: dobranoc.
  • Odpowiedz
@marahin: Zależy jaki to przedmiot też, daj mu bana na 1 dzień, znajdź buga, a następnie bardziej analizujcie mapki, które dostajecie, oczywiście moje możecie pominąć, bo jestem zaufaną osobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marahin: Pierdu pierdu a głupiemu radość, przed chwilą pisałeś że Chuffi mnie prosiła, to napisałem jasno że na PW nie było tak grzecznie, a teraz to mi mówisz że tepnąłeś się do mnie tak o znienacka bo przecież jesteś jasnowidzem i stąd wiedziałeś że znalazłem czapkę.

Mogłem po prostu ją zatrzymać i nic byście mi nie zrobili, nikt by nic nie wiedział i chyba tak trzeba z wami postępować.

Przerasta was
  • Odpowiedz
@marahin: jeżeli jest to wasz błąd to trochę nie fajnie, że karacie. Jeżeli to jest jakiś bardzo wartościowy kapelusz to niech odda, w przypadku ferumbrasa np, a jak jakiś słaby item,którego nie da się dostać to niech zatrzyma
@Muficzer:
  • Odpowiedz