Wpis z mikrobloga

@Muficzer znalazł przedmiot, którego znaleźć był niepowinien.
Co jest z Wami nie tak, ludzie?! TEN SERWER NIE MIAŁ PREMIERY JESZCZE, WSZYSTKO ROBIMY OD ZERA, ZDARZAJĄ SIĘ BŁĘDY, GŁUPOTY, PROBLEMY. ALE CZEMU JESZCZE WY MUSICIE SIĘ DO TEGO PRZYCZYNIAĆ?
Po co? Po co utrudniać? Nie chcecie pomóc, żeby grać FAJNIE i PRZYJEMNIE? Serio, nie rozumiem.
@huffy #mirkots
naprawdę na dziś kosmos, to co się dzieje z Wami, z zachowaniem na jakiekolwiek zmiany które wprowadzamy. Wszystko źle, wszystko nie tak, wszystko fuj. No #!$%@?.
@Muficzer, jutro mozesz zgłosić się po konto, jak chcesz, dzisiaj masz zmieniony login i hasło.
marahin - @Muficzer znalazł przedmiot, którego znaleźć był niepowinien. 
Co jest z W...

źródło: comment_yW9Tx0q3jP2iA1Oie0PcIToEgxaB8GFp.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@marahin: Spoko bany :D zmienimy Ci login i hasło bo nie umiemy banować, długo by pisać ale mi się nie chce nawet bo chyba podziękuje za grę tutaj, nie miałem go przy sobie i zanim zdążyłem odpisać na 5000 pytań to dostałem bana (zmiane loginu i hasła) XDD
  • Odpowiedz
  • 9
@marahin: o Jezu korzystanie z bugow ciąg dalszy xD Zamiast próbować doskonalić serwer oni wolą brać Bugi dla siebie i je wykorzystywać
  • Odpowiedz
@Muficzer: nie chcieliśmy Cię banować, a odzyskać przedmiot - i zablokowaliśmy Ci konto zmieniając Ci hasło, sami na nie wejdziemy i zabierzemy przedmiot. Ja serdecznie też podziękuję Ci za "grę", w której NIE POTRAFISZ w żaden sposób współpracować z ludźmi którzy ją tworzą - zamiast tego utrudniasz. :)
  • Odpowiedz
@marahin: Amatorka jak rzucacie sobie itemami z Chuffi i zostawiacie je w depo, teraz zganiajcie to na mnie bo to przecież moja wina że leżał "tak cenny item"

Mogłem się z tym nie pucować to bym miał sobie item ale nie... zgłosić coś wam to jeszcze bana dostanę :D

Co warto zauważyć na tym screenie to zaspamowaliście mnie w minute to nawet nie zdążyłem cokolwiek odpowiedzieć, pozdrawiam, spoko podejście bez spiny,
  • Odpowiedz
@Muficzer:

Amatorka jak rzucacie sobie itemami z Chuffi i zostawiacie je w depo, teraz zganiajcie to na mnie bo to przecież moja wina że leżał "tak cenny item"

#!$%@? jego mać, Ty jesteś poważny? Pierwszy raz się zdarzyło, żeby cokolwiek takiego się stało - przeoczenie, myślałem że podniosłem, a nie podniosłem. Został tam.

Mogłem się z tym nie pucować to bym miał sobie item ale nie... zgłosić coś wam to jeszcze
marahin - @Muficzer: 
Amatorka jak rzucacie sobie itemami z Chuffi i zostawiacie je w...

źródło: comment_Qi0Le0VNl7t6I1Nrz64MuH5jqRHNY1hS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz