Wpis z mikrobloga

Dziś szczerze i bez zbędnego #!$%@?. Kto nie był w wojsku ten ciota. Często słyszy się że te 2 lata można było wykorzystać lepiej np studiując itd. 2 lata w wojsku dadzą więcej niż nawet 10 lat na Oksfordzie. Uczą pokory,dyscypliny i szacunku do drugiego człowieka. Dwa #!$%@? lata pod ciężkim butem oficera często prostują moralnie nawet największą hołotę. Spójrzcie na dzisiejszych 20 latków i młodszych. Może 10% jest coś warta, reszta odpad chodzący w jajogniotach. Zanika męskość bo nie ma tego swoistego wprowadzenia w dorosłe życie jakim było wojsko. Niektórzy powiedzą że to ciągłe chlanie ale wierzcie mi że umiejętność picia przydaje się w życiu. W ogóle takie tłumaczenia że wojsko marnuje czas to moim zdaniem wymówka cipek które boją się oderwać od ciepłego cyca matki i silnego ramienia ojca. Popatrzcie jak dużym problemem jest obecnie zjawisko #tfwnogf, kiedyś tego nie było. Każdy wojak miał swoją lubą którą na przepustce ostro... wiecie. Wojsko uczy, wojsko wychowuje mężczyzn

Zapraszam również #rozowepaski do dyskusji bo jestem ciekaw jak to jest być z drugą cipą w #zwiazki która nie była w wojsku.

Weterani i twardziele wojskowi którzy mieli zaszczyt być w wojsku plusują, cioty lecą dalej

#niebieskiepaski #wojsko #polska #ludziezjajami #weterani #twardziele #wojskopolskie #wojskaspecjalne
  • 111
  • 150
@bananaanaalord: znam opowieści z lat 90 jak moi kumple byli w wojsku.I jakie "atrakcje " robili im stare roczniki a oni jako tzw koty mielie prze#ebane.Szczegolnie jak kadra w piatek wieczorem szła do domu a starym sie nudzilo.
Nie przesadzaj ze każdy wojak mial swoją lube,ile kobiet zerwalo związek bo nie chciala czekać na swojego wojaka dwa lata a ile robilo mi "rogi" kiedy on w weekend wieczorem sracze czyscil szczoteczką
@1tona: no raczej! jak potem będzie mial do czynienia z czyms obrzydliwym to nie będzie sie krzywił pedalskim głosem mówiąc "fuuuj", tylko zaciśnie zęby i zrobi co ma zrobić. Biore na przykład współlokatora który siedzial brzydził się wyrzucić zwiędły szczypiorek bo cytuję " mam delikatny nosek " gosciu lvl 26...