Wpis z mikrobloga

Dziś szczerze i bez zbędnego #!$%@?. Kto nie był w wojsku ten ciota. Często słyszy się że te 2 lata można było wykorzystać lepiej np studiując itd. 2 lata w wojsku dadzą więcej niż nawet 10 lat na Oksfordzie. Uczą pokory,dyscypliny i szacunku do drugiego człowieka. Dwa #!$%@? lata pod ciężkim butem oficera często prostują moralnie nawet największą hołotę. Spójrzcie na dzisiejszych 20 latków i młodszych. Może 10% jest coś warta, reszta odpad chodzący w jajogniotach. Zanika męskość bo nie ma tego swoistego wprowadzenia w dorosłe życie jakim było wojsko. Niektórzy powiedzą że to ciągłe chlanie ale wierzcie mi że umiejętność picia przydaje się w życiu. W ogóle takie tłumaczenia że wojsko marnuje czas to moim zdaniem wymówka cipek które boją się oderwać od ciepłego cyca matki i silnego ramienia ojca. Popatrzcie jak dużym problemem jest obecnie zjawisko #tfwnogf, kiedyś tego nie było. Każdy wojak miał swoją lubą którą na przepustce ostro... wiecie. Wojsko uczy, wojsko wychowuje mężczyzn

Zapraszam również #rozowepaski do dyskusji bo jestem ciekaw jak to jest być z drugą cipą w #zwiazki która nie była w wojsku.

Weterani i twardziele wojskowi którzy mieli zaszczyt być w wojsku plusują, cioty lecą dalej

#niebieskiepaski #wojsko #polska #ludziezjajami #weterani #twardziele #wojskopolskie #wojskaspecjalne
  • 111
Jeśli to nie bait... Pomysl sobie całe życie sie starasz uczysz zeby robić hajsy przegrywem nie jestes dupeczki lekka ręka idziesz na dwa lata i co? Jakiś troglodyta toba pomiata z kumplami łączy cie woda czyszczenie kibla i słanie #!$%@? w dupę oficerowi panna pieprzy sie z twoim najlepszym kumplem który nie poszedł do woja a ty w razie w jestes zwykłym mięsem armatnim bo nie awansujesz samolotem nie polatasz a z
@bananaanaalord: Jeśli przez szacunek i pokorę masz na myśli gnojenie szeregowców, którzy potem będą gnoić kolejnych szeregowców i tak dalej, to myślę że znamy różne definicje tych słów. Rodzicami tych zniewieściałych 18-20 latków, o których piszesz, są z resztą ci, którzy często tą wspaniałą obowiązkową służbę mają za sobą.

@DaxterPoker Co to za kryterium męskości, spodnie?! Myślę że prawdziwy facet w dupie ma to, jakie spodnie powinien nosić prawdziwy facet
@bananaanaalord: e ja bym podszedł do tematu jak zwykle po środku, czyli faktycznie wojsko daje surową lekcję życia, trzeba być przygotowanym na niewygody, możliwość gorszego (o wiele) traktowania, różne absurdy, ale z drugiej strony ktoś idący do wojska na ochotnika oczekuje jak najlepszego wyszkolenia, a nie marnowania czasu - picie w życiu się przydaje? możliwe, ale jednak umiejętność trzeźwości w ważnych chwilach pozwoli na zachowanie godności i podjęcie odpowiednich decyzji, szczególnie
@bananaanaalord: to prawda, dawno temu miałem w szkole kolegę który miał spory problem z higieną, skarpety zmieniał chyba jak dostał nowe na święta i tak było od podstawówki aż do momentu pójścia przez niego do wojska.

Jak wrócił to już zmieniał skarpety. Więc tak, jeśli ktoś nie posiada tego typu skomplikowanych umiejętności czy cech to wojsko może go faktycznie czegoś nauczyć.