Wpis z mikrobloga

@consummatumest: nie! Czasami jak stajesz nad kiblem, wyciagasz pale i zaczynasz oddawac mocz, a tu leci w dwie strony, probujesz korygowac i zaden strumien nie trafia do miejsca docelowego, jak sie zepniesz to wstrzymujesz mocz, co nie jest przyjemnym uczuciem, poprawiasz na wszystkie sposoby ale masz tylko kilka sekund, wracasz do sikania i juz wiesz ze... nic sie nie da zrobic bo w dalszym ciagu leca dwa strumienie, poddajesz sie, konczysz
@asirak: Męskie siki czasem lecą gdzie chcą, podwójnym strumieniem, strumieniem z mgiełką... Ja miałem już raz trzy strumienie. Tego trzeciego wpierw nie zauważyłem, bo próbowałem wycelować dwoma, które widziałem, dopiero gdy poczułem, że coś mi cieknie po nodze okazało się, że jest trzeci.

Takie rozdwojone strumienie zdarzają się najczęściej po seksie, gdy na penisie zaschnie sperma i blokuje wylot.

Innym aspektem jest celowanie strumieniem przy porannym wzwodzie, a szczególnie, gdy bardzo
Mordeusz - @asirak: Męskie siki czasem lecą gdzie chcą, podwójnym strumieniem, strumi...

źródło: comment_64GtZFHdRDqCP5mJRTjxjBmquSvscLdN.jpg

Pobierz