Wpis z mikrobloga

Oto jak McFit ustosunkował się do zmanipulowanej wersji wydarzeń Pseudo drwala który teoretycznie dostał w papę w ich siłowni.
https://www.facebook.com/notes/mcfit-naturalnie-w-formie/odnosz%C4%85c-si%C4%99-do-incydentu-z-dnia-3022016/1556518531341129
Wołam plusujących ten wpis:
http://www.wykop.pl/wpis/16436651/wczoraj-zostalem-zaatakowany-w-silowni-mcfit-przy-/
Jeśli nie podoba Ci się, że Cię zawołałem, na czarnej na pewno mi będzie wygodnie :)
  • 120
  • Odpowiedz
może zacznij myśleć,


@cwiercwieku: Ja #!$%@?. Brak slow.

Ty nie widzisz ze tutaj sytuacja juz wyglada tutaj inaczej? Tam bylo przedstawiony obraz przez jakiegos nikomu nie znanego typka a tutaj firma daje oficjalne oswiadczenie wraz z zapewnieniem o tym iz sytuacja inaczej wyglada na monitoringu? Myslisz ze europejska spolka narazala by sie na odpowiedzialnosc finansową za znieslawienie i tak by kłamała?
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: pamiętam jak telewizja narażała się i wydawała oficjalne oświadczenia dodatkowo popierając swoje tezy wypowiedziami świadków przeciwko jakiemuś typkowi. I co wyszło? Przypomnij sobie przypadek Wiplera.
Nie mówię, że kłamią, nie mówię, że typek kłamał. Chcę zobaczyć dowody i wtedy zadecyduję. Jak widać Tobie wystarczy wpis na FB. Daleko nie zajdziesz.
  • Odpowiedz
@Barricade: slowo przeciw slowu jest gowno warte. Od razu twierdzisz, ze przedstawil zmanipulowana wersje, ale to juz brzmi dobrze?

Efektem tej dyskusji było impulsywne popychanie Pana Lechosława, po którym Pan Lechosław K. energicznie zwraca się w stronę uczestnika zajścia, na co ten reaguje ruchem ręki w okolice głowy Pana Lechosława K

przeciez to wyglada jak zmanipulowany opis wylapania lepy na jape przez lechoslawa
Jedynym rozwiazaniem na wyjscie silowni z twarza jest
  • Odpowiedz
Ludzie nie wchodźcie na jego profil na fb! Ile tam jest raka! Gościu jest weganem, gimboateistą, a cały profil #!$%@? wyborczą.pl, sokiem z raka, wpisami z KODu, heheszkami z pisu i z Kościoła, nie zabrakło zaangażowanej walki o LGBT i prawa zwierząt i potępiania myśliwych. Do tego gardzi polskością i wygląda na to, że popiera Razem xD Studiuje dziennikarstwo. Mocna kumulacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

picrel
jozik - Ludzie nie wchodźcie na jego profil na fb! Ile tam jest raka! Gościu jest weg...

źródło: comment_zG16OcN5tfNKTegC8ai6wPdA6MxR7zKV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Barricade: O #!$%@? Lechosław, co robi gównoburze o ręczniki.
Dorian (@powodzenia) niedługo zrobi o tym zajebistą pastę i będzie beka po wsze czasy.


  • Odpowiedz
@Barricade: miałem podobna sytuacja na mcfit ale w Niemczech. Ćwiczylem z kolegą obok na innej maszynie, gdy jakiś typ przyszedł, położył se ręcznik i poszedł w #!$%@?. Ćwiczylismy dobre 20 minut a jego ani śladu. Skończyliśmy i mówię poczekamy jeszcze 5 minut może jegomość się zjawi, chociaż nawet na tym piętrze nie było go widać. Od momentu położenia przez niego ręcznika minęło dobre pół godziny, więc postanowiłem go ściągnąć i grzecznie
  • Odpowiedz