Wpis z mikrobloga

Oto jak McFit ustosunkował się do zmanipulowanej wersji wydarzeń Pseudo drwala który teoretycznie dostał w papę w ich siłowni.
https://www.facebook.com/notes/mcfit-naturalnie-w-formie/odnosz%C4%85c-si%C4%99-do-incydentu-z-dnia-3022016/1556518531341129
Wołam plusujących ten wpis:
http://www.wykop.pl/wpis/16436651/wczoraj-zostalem-zaatakowany-w-silowni-mcfit-przy-/
Jeśli nie podoba Ci się, że Cię zawołałem, na czarnej na pewno mi będzie wygodnie :)
  • 120
  • Odpowiedz
@Barricade: @NASWWA: mamy tu spór i naturalną koleją rzeczy w takiej sytuacji będzie przeniesienie sprawy do sądu, który orzeknie kto kłamie, a kto ma rację.

Ale doskonale wiemy, że do sądu się nie wybierzesz Lechosławie. Módl się natomiast, żeby McFit nie zrobił tego za ciebie, ponieważ wtedy będziesz leżał i kwiczał, mimo, że włos ci z głowy nie spadnie.

  • Odpowiedz
No no ładnie. Jednak pomijając kwestie jak się wydaje wyimaginowanego duszenie. Klubowicz też nie zachował się dobrze bo jakim prawem dopuścił się "impulsywnego popychania".
  • Odpowiedz
@Barricade: Jeszcze mnie dopisz, bo jeśli jeszcze tego nie zrobiłem, to zamierzam zaplusować tamten wątek, a to dlatego że nie zauważyłem by klub wrzucił zapis monitoringu.
  • Odpowiedz
@Barricade: Ale zdajesz sobie sprawę, że relacja siłowni też jest stronnicza?

Pan Lechosław K. energicznie zwraca się w stronę uczestnika zajścia, na co ten reaguje ruchem ręki w okolice głowy Pana Lechosława K
  • Odpowiedz
@Barricade: sory ale ktoś kto takie sprawy wyjaśnia impulsywnie używając przemocy, to nie powinien być wpuszczany gdziekolwiek, bo nie panuje nad sobą i jest potencjalnym zagrożeniem, dla każdego kto nawet przypadkiem mu na odcisk nadepnie. W relacji siłowni próbują wybielać atakującego, filmu jakoś nie pokazali, może się jeszcze ukaże to sami ocenimy, póki co jest słowo versus słowo. Generalnie ani słowa tam nie ma o tym, że jakieś konsekwencje wyciągną względem
  • Odpowiedz
@genesis2303:

Przede wszystkim wyrażamy ubolewanie, że takie zdarzenie miało miejsce. Podpisując umowę o członkostwo i akceptując Regulamin Studia nasi klubowicze deklarują postępowanie zgodne z zasadami współżycia społecznego i przyjmują do wiadomości, że zachowania agresywne, wulgaryzmy itp. są niedozwolone.
  • Odpowiedz
@genesis2303:

Zapewniamy że wobec sprawcy zdarzenia zostały już wyciągnięte konsekwencje zgodnie z obowiązującą go umową o członkostwo, warunkami świadczenia usług i regulaminem Studia.
  • Odpowiedz
@come_kom: owszem, leży pośrodku.
Jest to stwierdzenie w tym przypadku poprawne. Stwierdzenie, którego ani ty, ani Dębski, ani reszta krzykaczy (kiedy ktokolwiek wspomni to powiedzenie) nie potrafi zrozumieć.
A jako, że nie rozumiecie, teraz wam to wytłumaczę.

PRAWDA LEŻY POŚRODKU ponieważ:
1) Lechosław nie powinien zachowywać się jak buc i zrzucać tego ręcznika.
2) Koks nie powinien rzucać Lechosławem.

Prawda, a w sumie w tym wypadku RACJA, nie była po żadnej
  • Odpowiedz