Wpis z mikrobloga

@Sanremu: Ja pier.dole xD ludzie to jednak debile. Udana zarzutka, ból dupy taki ostry, że nawet lewatywa nie pomaga.
Jak to mawia Ozjasz:

Tak działa wolny rynek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sanremu: Bo wywoływać ból dupy u tylu osób też trzeba umieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) to, że na wykop zleciała się chołota z kwejków i sadisticów to już inna sprawa i słusznie trzeba ich tutaj #!$%@?ć, bo aż oczy bolą jak spadł poziom merytoryczny od jakiegoś czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i jeszcze raz powtarzam, nikt Ci nie może zabronić nienawidzić ukraińców/ukrainek,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@beroslaw: w ryj dostałem i dałem nie raz, nie sądzę jednak żebym miał dostać kiedyś od wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zexan: to nie jest tak ze nienawidzę Ukraińców, ja ich po prostu nie lubię bo z moich doświadczeń z nimi wynika ze są strasznie cwani i nie szanują Polaków, w sumie mogłem do niej napisać coś o Wołyniu, byłby większy odzew na wypoku ( ͡
  • Odpowiedz
@Sanremu: oburzyłbym się gdybym choć trochę lubił czechów, ale nie jestem w stanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) muszę spytać swojego dziadka, czy też nie spędzał wiosny w Czechach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@widaczew: napisze tutaj bo dla mnie to jest oczywiste ale ostatnio na wykopie jest wielu idiotów - mój dziadek nie został zamordowany przez Ukraińców (aczkolwiek jeden z członków mojej rodziny tak) i nie brał udziału w oddzielniu Czechów od Słowacji xD
  • Odpowiedz
@Sanremu: jak wszyscy zwykli ludzie, myślisz ze ktoś kto nie jest psycholem czy tam nazistą będzie z własnej woli jechał kilkaset kilometrów, żeby strzelać do obcych ludzi? No chyba, że był wtedy w armii i miał taki rozkaz, ale nie od takich rzeczy ludzie się wtedy migali.
  • Odpowiedz
@Sanremu: Lekko zdziwiona? Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego zażenowania po odczytaniu Twojej wiadomości. Powinieneś zafundować jej onkologię w prywatnej klinice w ramach przeprosin.
  • Odpowiedz