Wpis z mikrobloga

@towbie

@Sanremu: jestes idiota. Mam dziewczynę Ukrainkę, to znaczy ze popieram UPA tak?

Popieraj sobie co chcesz, fakty są takie że ukraińcy w bestialski sposób mordowali polaków. Zachowali się jak zwierzęta, nacje wschodnie tak po prostu mają, miałem styczność z kilkoma ukraińcami i jedną ukrainką ( na randce - poznana na tinder), straszne z nich cwaniaki. Nic mi to nie przeszkadza że masz dziewczynę z ukrainy ale wolałbym żebyś mnie nie
  • Odpowiedz
@Sanremu: Rozciąganie odpowiedzialności za to co robiła jakaś część Ukraińców dawno temu, na traktowanie przypadkowej Ukrainki dzisiaj, to przejaw, że ewidentnie coś z tobą nie tak. Dałeś sobie sprać mózg. I zaklinaj sobie rzeczywistość, mów o spotkanych kilku Ukraińcach. Tak po prostu jest.
  • Odpowiedz
@Sanremu: no bez przesady:
1) fakt, że imigranci są wrażliwi na punkcie swojej narodowości jest powszechnie znany, a to, że na samym początku rozmowy wspominasz o tym, że naród rozmowczyni zabijał twoich przodków, a jego ziemia jest tak naprawdę polska, sprawi drugiej stronie przykrość jest do przewidzenia.
2) nie zrobi ci się przykro, bo dzieje się dokładnie to, czego oczekujesz wstawiając te screeny - dostajesz atencje.
  • Odpowiedz
@Sanremu: Z żenady aż musiałem się przejść po pokoju. Doczepianie się do dziewczyny za to, co robili jej przodkowie to przejaw skrajnego #!$%@? umysłowego. A wiesz dlaczego tak uważam? Ponieważ ona nie ma NIC z tym wspólnego. Tak samo potępiam jakieś durne teksty "dobry Niemiec to martwy Niemiec co mati hehe". Nie wiem skąd się to w was bierze, ale zalatuje tutaj jakimś poważnym kompleksem. Tego co się wydarzyło x lat
  • Odpowiedz
@Sanremu: A każdy Polak to złodziej. Żałośni są ludzie, którzy traktują jednostki poprzez pryzmaty przynależności do grupy, której się nie wybiera.
  • Odpowiedz